Nedir.Org
 • 1
350
37
Okunma
15975
Cevap
6
Soru :

Asia grup hediye kazandınız

Asia grup hediye kazandınız nedir? Asia grup telefonları. Gerçekten hediye veriyorlar mı?
Durum: Çözüldü
Tarih: 5 yıl önce
0 kişi takip ediyor

Verilmiş Cevaplar


252015-04-23 11:32:13 #
Cevap : Arkadaşlar bu tür gelen mesajlara inanmayın bunlar kişilerin duygularını kullanan çıkarcı kişilerin bir oyunudur, bu kişilere inanan bazı kişilerin internetteki yazılarını sizler için ekliyorum.

Bize de 1750 dgerinde tel.vs hediye ceki kazandiniz diye msj geldi.malesef dedem de inanip onaylamis 99 tl kargo ucreti odemis ama kutuda tel falan yok parfum saat yuzuk falan cikti o yuzden kimse kanmasinnnn.
0 kişi beğendi
362015-04-23 11:32:47 #
Cevap : arkadaşlar banada mesaj geldi aradım adım soyadım ve adresimi biliyorlar şaşırdım. nerden kazandım diyorum kutuyu açınca görürsün diyorlar. hadi kutuda salatalık gibi şeyler çıkarsa deyincede şikayet edersin diyorlar. arkadaşlar inanmayalım bunlara ya ben bide bu ülkede ne kadar basit alenen dolandırıcılık yapıyorlar. millet olarak en kutsal dine tabiyiz ama dinimizin asla kabul etmediği sahtekarlıkları yapıyoruz yazıklar olsun.
0 kişi beğendi
212015-04-23 11:30:16 #
Cevap : asia hukuk adıyla sms geldi 1750 tl değerinde telefon vs hediye kazandınız diye. ben de aradım bunların dolandırıcı olduğunu anladım tüm sözlerinden yalan konuştuklarını çıkardım tamam gönderin dedim ama kargoya gidip de 99 tl verip kargoyu almayacağım ve asia hukuku aradım internetten numaralarını buldum, sordum yalan olduğunu söylediler ve işlem başlattıklarını bildirdiler. siz siz olun böyle şeyleri sorgulamadan inanmayın. önce bir araştırın sonra para verecekseniz verin. zaten internetten arayınca hemen dolandırıcı oldukları ortaya çıkıyor
0 kişi beğendi
162017-02-03 13:41:25 #
Cevap : Bu tür şeylere inanmayın.Dolandılırılsınız.
0 kişi beğendi
152015-12-30 22:33:49 #
Cevap : Telinize hediye kazandınız diye bir mesaj gelirse inanmayı artık bu devirde babana bile güvenmiyeceksin
0 kişi beğendi
142015-10-31 21:18:20 #
Cevap : evet tatlım
0 kişi beğendi


Cevap Yaz


×
Seç Değiştir×
Seç Değiştir

×
Örnek 1 : https://www.youtube.com/watch?v=0zuBFyfQ3Qc
Örnek 2 : https://vimeo.com/8802569

01 | Grup

Grup Kelimesinin Sözlük Anlamı
1. Grup ortak özellikleri olan varlıklar, nesneler bütünü.
2. Grup aynı yerde bulunan kimse veya nesneler bütünü, küme, öbek.
3. Grup (kimya), periyodik tablodaki tüm dikey sütunlara verilen ad.
4. Grup (sosyoloji), sosyolojide bir terim. Bknz : Sosyal Grup
5. Grup (matematik), soyut cebirde kullanılan matematiksel bir yapı.
6. Birden çok kelimeden oluşan fakat yapı ve anlamındaki bütünlük dolayısıyla cümle içinde tek bir öge gibi işlem gören ve yargı bildirmeyen söz dizisi. Ad.. - Yazıya Git..

02 | Grup İletişimi

Grup içi iletişim birbirine ileti gönderen ve birbirinin iletilerini kabul eden belirli sayıdaki kişi arasında sürdürülen iletişimdir. Grubun ortak özellikleri, grup iletişimini büyük ölçüde belirlemektedir. Grup iletişiminde kişiler arası iletişimde olduğu gibi aynı mekânı paylaşma ve iletişimin yüz yüze gerçekleşmesi söz konusudur. Her üye grup içinde birbirine bağımlı durumdadır.Organizasyonlarda hiçbir iletişim, sadece yönetici ve ast arasında olmaz. Grup iletişimi de bazı durumlarda aracı ile yapılan iletişim olarak gerçekleşebilir... - Yazıya Git..

03 | Grup Vurgusu

Grup vurgusuKelime gruplarında hangi hecenin daha şiddetle vurgulanacağını gösterir. Bir kelime grubunu oluşturan kelimelerden her birinin ayrı ayrı vurgusu olduğu gibi, kelime grubunun da, kelime vurgusunun üstünde, kendine özgü bir vurgusu vardır. Grup vurgusu, grubu oluşturan kelimelerdeki vurgulardan daha şiddetlidir. Türkçede grup vurgusu, yardımcı unsur olan (grubun başında yer alan) kelimenin vurgusunun bulunduğu hecededir: beyaz kitap, otuz kalem, evdeki hesap, evin kapısı, masa örtüsü, yuvarlak masa, dilim dilim, gitgide, koşa koşa, çarçabuk, su hava.. - Yazıya Git..

04 | Grup Fenomenine Bireysel Yaklaşımlar

Grup fenomeninin ilk analizleri, hepsi grup davranışlarının kişiler arası farklı olduğunu vurgulamıştır. LeBon’a göre, grup situasyonları düzenli sosyal adetlerin ve normların etkisini ortadan kaldırdığı için, grup üyelerinin davranışı daha içgüdüsel dürtülerle idare edilir hale gelmektedir. Freud, grup situasyonlarının öyle veya böyle bastırılan arzuların serbest kalışı ile sonuçlandığını ifade ettiğinde, benzer bir çizgide muhakeme yürütmüştür.
Bir grup içerisinde birey, tıpkı kendi başına davrandığı gibi davranır, ama.. - Yazıya Git..

05 | Asia

asia - (asie) ırmak tanrısı. iapetos ve asie'den gök kubbesini sırtında taşıyan atlas, menoetios, epimetheus, prometheus doğmuşlar.
- Yazıya Git..

06 | Grup çalışmalarında iş bölümü yapmanın önemi nedir

Grup çalışmalarında iş bölümü yapmanın önemi nedir - Soruya Git..

07 | Asia gurup nedir

Asia grup hediye çeki kazandınız mesajı geldi. Asia gurup nedir? Asia grup hediye veriyor mu? Asia grup iletişim bilgileri ve nereye şikayet edebilirim. Asia Gurup Yetkili Kişi Telefon No - Soruya Git..

09 | Grup Nedir

Grup Nedir Anlamı Çeşitleri - Soruya Git..

10 | Hediye, bahşiş bulmaca

Bulmacada Hediye, bahşiş sorusunun cevabı nedir? - Soruya Git..
Geri
Geçmiş
Soru Sor
Arama
Menü
Kapat
Hareket Dökümü
Online Üyeler
 • mehmet sahin Okuyucu
  mehmet sahin Okuyucu
  Belirtmemiş
 • tugcecomuk
  tugcecomuk
  Belirtmemiş
 • Yasemin Sultana
  Yasemin Sultana
  Belirtmemiş
 • muzur06
  muzur06
  Belirtmemiş
 • Berke59
  Berke59
  Belirtmemiş
 • esoes
  esoes
  Belirtmemiş
 • Büşra Dere
  Büşra Dere
  Belirtmemiş
 • Deniz mavi
  Deniz mavi
  Belirtmemiş
 • İrem
  iremugras123
  Kütahya
Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı , Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunuzu ve anladığınızı kabul edersiniz.. Detay. ×