Nedir.Org
Soru Tara Cevapla Giriş


Cevap Ara?

14.756.348 den fazla soru içinde arama yap.

Sorunu Tarat
Kitaptan resmini çek hemen cevaplansın.

Bana çocuğunuzu anlatan bir mektup yazar mısınız örnekleri

bana çocuğunuzu anlatan bir mektup yazar mısınız örnekleri sorusunun cevabı nedir?

Bu soruya 6 cevap yazıldı. Cevap İçin Alta Doğru İlerleyin.
  Şikayet Et Bu soruya 4 yorum yazıldı.
  1 yıl önce Z Cevaplar aşağıda. Sayfanın altına doğru ilerleyin başarılar..
  1 yıl önce S Çocuğunuz hakkında bilmem gereken şeyleri anlatan bir mektup yazar mısınız?
  1 yıl önce A Genel hatlarıyla çocuğunuzu anlatan bir mektup
  1 yıl önce R Çocuğunuzun hatlarıyla mektup

  İşte Cevaplar


  Zeus

  • 2022-09-07 18:27:09

  Cevap : Sayın Öğretmenim,
  Önümüzdeki öğretim yılı için heyecanımızı ifade ederek başlamak istiyorum! Sınıfınız hakkında olumlu şeyler dışında hiçbir şey duymadık ve çocuğum ve ben yeni bir öğrenim ve deneyim yılını dört gözle beklediğimizi biliyorum.

  Bu mektupta, sizi çocuğum ile tanıştırmak ve onun hakkında evinden ve önceki değerlendirmelerinden bazı bilgiler vermek benim için iyi olacağını düşündüm. Başlangıç olarak, Çocuğum sınıfta başarılı olan harika bir öğrencidir. O tartışmasız matematikte en iyisidir ve zihninde hızla birçok aritmetik yapabilir.

  Ancak konuya olan üstün bilgisi nedeniyle bu derslerde zaman zaman sınıfı rahatsız eder. Eğitmeni geçen yıl yaptığı erken değerlendirmelerden birinde, “Evladım zihninde çok büyük sayıları toplayıp çıkarabilir ve diğer öğrencilerden önde olduğu için matematik derslerinde sık sık sıkılır” diye yazmıştı.

  Yavrumu spordan ve rekabetten hoşlandığı için dikkatini vermeye ve sınıfa odaklanmaya teşvik etmek için bir iç rekabet oluşturabildik. Evde bunun üzerinde çalışmaya devam edeceğim, bu da kaosun devam etmesine yardımcı olur. Ancak, bunun sınıfta tekrar olduğunu görürseniz lütfen bana haber verin. Bu yıl, sınıfı sizin, Çocuğum ve sınıfın geri kalanı için olabildiğince keyifli ve başarılı hale getirmede ortağınız olmak istiyorum.

  Evladım evde ve diğer derslerinde oldukça sessizdir. Soruları cevaplarken biraz daha teşvik etmek isteyebilir, ancak çalışıyor ve dikkat ediyor. Çocuğum tek ebeveynli bir aileden geliyor ama evden çalıştığım için okuldan eve geldiğinde onunla olabiliyorum.
  Diğer Cevaplara Gözat
  Cevap Yaz Arama Yap

  Bilge kız

  • 2021-09-20 17:29:04

  Cevap : Bana çocuğunuzu anlatan bir mektup yazar mısınız örnekleri sorusunun cevabı:

  Ahmet Yasir 2017 hatay doğumlu esmer şeker bir çocuktur. Yardımlaşmayı seven, kalbi minnoş yüreği sevgi dolu bir çocuktur. En sevdiği oyun arabalarına yaptığım otoparkıyla oynamak oynarken kendini o kadar kaptırıyor ki sanarsın gerçek arabalar ve onları park ediyor. Küçüklüğünden beri uykuyu çok sever hele onu kucağıma aldığım an göğsüme büzüşüp yatması dünyaya bedel sanırım. Eğer onu dinlemez iseniz hemen ağrasifleşir; onu dinlemem için benim ilgimi çekmeye çalışır bazen tatlı dille bazen ise küserek en kötü huyu bu oğlumun. Bizimle vakit geçirirken çok mutlu bunu dile getiriyor ve belli ediyor bu sadece oyun yada gezmek değil benimle temizlik yaparken bile bunu görebiliyorum.

  Anasınıfına gidiyor şuan o kadar çok seviyor ki sınıfını öğretmenini arkadaşlarını her fırsatta onları anlatmayı ihmal etmiyor. Önceleri okul fobisi olan bir çocukken şimdileri güle oynaya okula gitmesi beni mutlu ediyor. Çok zeki şimdiden sayıları  harfleri biliyor saatleri okuyabiliyor; önlerinde çok zaman var ve hep hayatları okumakla geçeceği için onu asla zorlamam bu yaşlarda.

  Büyüyor ve onun büyüdüğüne hem çok seviniyorum hepde içimde tarifsiz bir hüzün var. Sanırım büyüyor büyütüyor bizde onunla beraber büyüyoruz. Hayat öyle çok mutlu etsin ki çocuklarımızı bu mutlulukları bulaşıcı olsun nesilden nesile geçsin.

  çocuğunuzu anlatan bir mektup yazar mısınız
  Cevap Yaz Arama Yap

  Zeus

  • 2022-09-21 04:21:20

  Cevap :

  Çocuğunuzu anlatan bir mektup yazar mısınız?

  Aşağıdaki sorulardan yararlanabilirsiniz:
  1. Boş zamanlarınızı nasıl değerlendiriyorsunuz?
  2. Özel ilgisi veya yetenekleri var mı?
  3. Hangi oyunlara ilgisi var ve evde nelere yöneliyor?
  4. Sizinle birlikte yapmaktan zevk aldığı etkinlikler nelerdir?
  5. Anlaşmazlıklarını nasıl çözer?
  6. Korkuları var mıdır? Varsa neler?
  7. Kendini nasıl ifade eder? Gibi...
  Cevap Yaz Arama Yap

  Zeus

  • 2023-03-16 04:31:25

  Cevap :

  Sevgili Öğretmenim,

  Size bugün, benim en büyük gurur kaynağım olan çocuğum hakkında yazıyorum. Onun adı Eren ve o benim dünyadaki en büyük hazinemdir.

  Eren, enerjik, neşeli ve meraklı bir çocuktur. Hayatı keşfetmek ve yeni şeyler öğrenmek için her zaman hazırdır. Çok meraklı olduğu için, sürekli soru sorar ve cevaplarını öğrenmek ister. Zekası ve akıllı düşünceleri, onu her zaman benim için gururlandıran bir özelliktir.

  Ayrıca, Eren harika bir sporcu. Futbol ve basketbol gibi takım sporlarını seviyor ve bu sporları yaparken çok keyif alıyor. Diğer çocuklarla etkileşim kurmak, takım çalışması yapmak ve yenmeyi öğrenmek onun için çok önemlidir.

  Eren aynı zamanda, çok duyarlı bir çocuk. Diğer insanların hissettiklerine karşı duyarlı olmak ve onları mutlu etmek için elinden geleni yapmak istiyor. Arkadaşlarına yardım etmek, sevdikleri insanların yanında olmak ve onların mutluluğuna katkıda bulunmak onun için her zaman önceliklidir.

  Eren, geleceğe dair büyük hayalleri olan bir çocuk. En büyük hayali, bir gün dünya barışına katkıda bulunmak ve insanların daha mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürmelerine yardımcı olmaktır. Kendisi için de büyük hedefleri var. Okulda başarılı olmak, iyi bir üniversiteye gitmek ve iyi bir meslek sahibi olmak istiyor.

  Onu her zaman destekleyeceğim ve hayallerine ulaşması için elimden geleni yapacağım. Eren, benim hayatımda her şeyden önce gelir ve onu sevmek ve desteklemek benim için büyük bir ayrıcalıktır.

  Sevgiyle, [Adınız]

  Cevap Yaz Arama Yap

  Zeus

  • 2023-03-16 04:33:15

  Cevap :

  Sayın Öğretmenim,

  Kızım [kızınızın adı], sınıfınızda öğrenci olarak bulunmaktan dolayı mutluluk duyuyorum. Kızımın okulda gösterdiği gelişmeleri takip etmekten ve onun her zaman en iyisini yapması için çalışmasına yardımcı olmaktan memnuniyet duyuyorum.

  Kızım, akademik olarak başarılı bir öğrencidir. Onun matematik, fen ve sosyal bilimler gibi çeşitli derslerde çok başarılı olduğunu gözlemledim. Ödevlerini zamanında tamamlar, sınıfta aktif olarak katılır ve öğretmenlerinin verdiği görevleri eksiksiz ve dikkatli bir şekilde yerine getirir.

  Ayrıca kızımın çok yönlü bir kişiliği var. Okulda müzik ve tiyatroya ilgi duyuyor ve bu alanlarda yetenekli olduğunu düşünüyorum. Okul müzik grubunda şarkı söyleme ve çeşitli rollerde yer alma fırsatı buldu. Ayrıca yaz tatillerinde resim ve el işi yaparak da zamanını değerlendiriyor.

  Kızım, sınıf arkadaşlarına ve öğretmenlerine karşı saygılı ve arkadaş canlısı bir öğrencidir. Her zaman yardım etmeye hazır, arkadaşlarının sorunlarını dinleyen ve onlarla zaman geçirmekten mutluluk duyan biri olarak tanınır.

  Sonuç olarak, kızımın okulda başarılı bir öğrenci olduğunu ve çok yönlü bir kişiliğe sahip olduğunu düşünüyorum. Okulunuzda geçirdiği her dakikadan keyif alıyor ve okulunuzun ve öğretmenlerinin değerli katkıları sayesinde her gün büyüyor ve öğreniyor.

  Saygılarımla,

  [İsim ve soyisim]

  Cevap Yaz Arama Yap

  Zeus

  • 2023-03-16 04:38:25

  Cevap :

  Sayın Kreş Öğretmenim,

  Oğlumun [oğlunuzun adı], kreşinize katıldığı için çok mutluyum. Oğlumun sizinle birlikte geçirdiği zaman boyunca gösterdiği gelişmeleri izlemekten ve onun iyi bir eğitim alması için çalışmalarınıza katkıda bulunmaktan memnuniyet duyuyorum.

  Oğlum, sosyal ve duygusal açıdan gelişmiş bir çocuktur. İlk başta timide olsa da, kısa sürede diğer çocuklarla arkadaşlık kurdu ve onlarla etkileşim kurmayı öğrendi. Onun iletişim becerilerinin gelişmesinde sizin öğretmenliğinizin büyük rolü olduğuna inanıyorum.

  Oğlumun akademik açıdan da başarılı olduğunu düşünüyorum. Matematik ve okuma yazma gibi temel becerileri öğreniyor ve sizin öğretmenliğiniz sayesinde bu konularda ilerlemesini gözlemliyorum. Ayrıca, sanat ve el işi gibi aktivitelere de ilgi gösteriyor ve bu aktiviteleri yaparken yaratıcılığını ve hayal gücünü kullanıyor.

  Sizden çok memnun kaldığımı ve çocuklarla ilgili duyarlılığınızın farkında olduğumu belirtmek istiyorum. Oğlumun kendine güvenini arttırmanıza ve onun öğrenme becerilerini geliştirmenize şahit oldum. Siz ve ekibiniz, kreşe gelen tüm çocukların sağlıklı, mutlu ve güvenli bir ortamda büyümelerine katkıda bulunuyorsunuz.

  Sizlere teşekkür ediyorum ve emeğiniz için minnettarım. İyi çalışmalar diliyorum.

  Saygılarımla,

  [İsim ve soyisim]

  Cevap Yaz Arama Yap

  Cevap Yaz
  Başarılı

  İşleminiz başarıyla kaydedilmiştir.