Nedir.Org
 • 1
21123
1
Okunma
15
Cevap
2
Soru :

BAŞAK BURCU HAKINDA BİLGİLER

BANA BAŞAK BURCUYLA ALAKALI MESELA EN SOĞUK BURÇLARDAN BİRİMİ GİZEMLİMİ VEYA NE TARZ GİYİNİR ERKEK LERE GÖRE GİBİ GİBİ ŞEYLER İSTİYORUM KOPYALA YAPIŞTIR YAPANIN ÖDEVİNİ ŞİKAYET EDİP SİLİCEM :))
Durum: Çözüldü
Tarih: 2 hf. önce
0 kişi takip ediyor

Cevap Yaz


×
Seç Değiştir×
Seç Değiştir

×
Örnek 1 : https://www.youtube.com/watch?v=0zuBFyfQ3Qc
Örnek 2 : https://vimeo.com/8802569

Verilmiş Cevaplar


152020-06-21 19:03:05 #
Cevap : BAŞAK BURCU

Zekalarını kendilerine yardımcı olan bir hizmetçi gibi görürler. ... Başak'lar çalışkan ve pratik insanlar olup, yaşamlarındaki en önemli konu İş' tir. Güvendikleri kişilere yardım etmeyi sevmelerine rağmen, inanmadıkları ve tembel olduklarını bildikleri kişilere karşı soğuk davranırlar.
0 kişi beğendi
02020-06-21 23:03:12 #
Cevap :

Başak burcu erkeği ve özellikleri

 

Başak burcu erkeği oldukça zeki ve pratik bir zeka yapısına sahiptir.  Başak burcu erkeği keskin bir zekaya sahip olduğu halde pek atılgan değildir .  Başak burcu erkeği her zaman neşelidir.enerjileri genellikle üst düzeydedir. Eğlencelidirler. Başak burcu erkeği genellikle çalışkan ve hırslıdır pes etmek nedir bilmez kaybetmeyi kolay kolay kabullenmezler. Kendi bildiklerini daima doğru kabul ederler. İnsanların açıklamalarını dahi dinlemezler. İnatçılardır. Başak burcu erkeği ailesine daima değer verir. Onlar için her türlü fedakarlığa hazırdır. Aile büyüklerine genelde gerekli olan saygıyı gösterirler. Davranışları ona göre hazırlar. Başak burcu erkeği özgürlüğü sever. İnsanlar tarafından kısıtlanmak en çok korktukları şeydir.

Başak burcu erkeği detaycıdır!

 

En bariz özellikleri çok detaycı olmalarıdır. Kimsenin aklına gelmeyecek en detay şeyler onların aklına gelir. Bu nedenle de partnerleri eğer uyum sağlamazsa oldukça zor bir çift olurlar. Ancak uyumlu bir eşe sahip olurlarsa da o eş için canlarını bile verirler.

 

Başak burcu erkeği titiz ve kuralcıdır!

Başak burcunun en büyük özelliği çok aşırı titiz temiz ve kuralcı olmasıdır. Düzeni ve disiplini çok sever, normalde çok sevecendir ama düzeni disiplini bozulursa etrafındakileri kırar geçirir. Bu nedenle onunla çalışacak kişiler düzenli ve bakımlı olmalıdırlar. Onun bu kadar disiplinli ve titiz olması onunla çalışanları bunaltabilir. Yapılacak her işin düzenli ve disiplinli olmasına çok özen gösterir.

 

Başak burcu erkeği dikkatleri üzerinde toplar!

Başak burcu erkeği popülerdir. Gittiği her yerde dikkatleri üzerine toplamayı başarır. Çok sempatik ve çekicidir. Bu nedenle her gittiği yerde muazzam ilgi görür. Etrafında daima birileri vardır. Arkadaşlık ilişkileri çok samimidir. Dost canlısıdır. Samimi arkadaşlarını çok eleştirir ve kırar incitir. Ama çok çabuk da gönül alır. Kırılan arkadaşları bile çok severler onu.

Eğer bir şeyi beğenmediyse onu kolay dile getirir ve arkadaşını ondan caydırır. Liderlik vasfı vardır. Girdiği her ortamda sözü dinlenir. Çok çalışkandır. Arı gibidir. Bir dakika yerinde duramaz. Pes etmez. Azmini ve hırsını kimse geçiremez. Çünkü buna izin vermez.

Başak burcu erkeğinin başarısızlığa tahammülü yoktur

Başak burcu insanının en sevdiği duygu başarı duygusudur başarısızlığa ise asla tahammülü yoktur. Hedeflediği yere daima hedeflediği tarihten önce gelir. Çok enerjiktir bu nedenle aynı anda yüzlerce işi düşünüp kotarmaya çalışır. Çok keskin bir zekası vardır. Ama araştırmadan, inceleyip süzmeden hiç bir işe tamam demez.

Başak burcu erkeği daima kendini eğitir

Başak burcu erkeği aristokrasiyi sever, elit ortamlardan hoşlanır, kültürlü, akil kişilerdir. Daima kendini eğitir. Kitap okumayı kültürel ortamları hiç kaçırmaz. Entelektüel birikime değer verir. Ailesine oldukça düşkündür. Ailesi en büyük önceliğidir. Annesi ve babasına kardeşlerine düşkünlüğü ile bilinir. Başak burcu erkeği oldukça sadık bir eştir. Evlendiğinde eşine sonsuza kadar sadık kalır.

Başak burcu erkeği mantığa yönelir

Başak burcu erkeğinin en anlamadığı şey romantizmdir. Çünkü kendisi duygudan daha çok mantığa yönelir. Bu nedenle de romantik tarzda hiç bir şeyden hoşlanmaz. Dünyasında olmadığı için anlam veremez. Aslında çok iyi bir eş çok iyi bir baba olur. Ama anlık romantizm bilmezler. Bunun sebebi hayata çok düz bakmalarıdır. Gerçekçi ve mantıksal bir gözle değerlendiriyor ve akıllarına yatmayana prim vermiyorlar.

Başak burcu erkekleri çok dürüst olurlar ve katiyen yalan söylemezler. Kendileri dürüst oldukları için yalanı da hiç affetmezler. Abartısız mütevazi bir yaşam olsa da çocuklarına ve eşine her türlü konforu hazırlatırlar.

Başak burcu erkeğinin fiziksel özellikleri

Başak burcu erkeği yüz olarak çok çekici ve seksi bir yüze sahiptir. Kendisi için saçları çok ama çok değerlidir. Öyle ki saçlarına yüzünden daha çok bakım yapar. Yüz hatları belirgindir. Özellikle burnu ve çenesi oldukça belirgindir. Ağızları küçücük ve dudakları kalındır. İlgi çekici gözleri vardır. Oldukça parlak bakarlar ve bakışları ile adeta baş döndürürler. Kendinden zarif hareketleri vardır. Bu nedenle her gittiği yerde ilgi ve alakayı üzerine toplar. Yürüyüşü, gezişi, her hali ile dikkat çeker. Adeta asalet simgesidir. Gittiği her yerde merak edilir. Karizmatik ve cezp edici görünür. Her giydiği yakışsa da yakışanı bulma konusunda kararsızlardır. Birazda üşengeç olduklarından her işlerini başkaları görsün kendileri hep hazıra düşsün isterler. Karizmatik olduklarından ve oldukça nasipli olduklarından kendilerine her işlerini halledecek birilerini bulmakta zorluk çekmezler. Giyim kuşamda zevkli olmadıklarından mutlaka birileri tarafından giydirilmeleri gerekir. Başak burcu erkeğine yakışan en güzel renk denizci mavisidir.

Başak burcu erkeği ve aşk

Başak burcu erkeği aşktan çok hoşlanmaz, romantizmden anlamaz, duygusallığını gizler. Başak burcu erkeği karşı cinse çok zor güvenir. Ürkek ve çekingen bir haldedir. O sevgisini de belli etmeden iyice gözlemler ve düşünüp taşınıp karar verir. Ama sevdi mi tam seven ve bir ömür boyu süren bir karaktere sahiptir. Asla ihanet etmeyecektir. Sadık bir kocadır.

Başak burcu erkeğinin iyi yanları

Temiz ve düzenli olmak, sempatik ve sevecen olmak, ailesine düşkün olmak, eşine sadık olmak, mükemmel bir baba olmak, işinde başarılı olmak, çalışkan olmak, eğlenceli olmak, dürüst olmak ve asla yalan konuşmaması, sözünde durması ve dakik olması, kibar, naif ve cömert olması, mantıklı hareket etmesi, bir şeyi yaparken enini boyunu düşünmesi

Başak burcu erkeğinin kötü yanları

Kolay eleştirip, eleştirdiği kişiyi kırması, incitmesi, aşırı titiz olması, sert olması, takıntılı olması, inatçı dediğim dedik olması, hırslanması, karamsar bir tablo çizmesi, azim ve şevk kırılması, gergin ve stresli olması,

Başak burcu erkeği şanlı mıdır?

Başak burcu erkeği oldukça şanslıdır. Öyle ki ondan saklasanız bile şansı ayağına gelir. Akıllı ve pratik zekası meşhurdur. Hızlı düşünür ve hızlı karar verir. Hayatındaki önemli insanları bile bir olayla harcayabilir. Hızlı olduğu içinde oldukça şanslıdır. Hızlı konuşur. Etraftan kişiler onun konuşmalarını pek anlamayabilirler. Bazı kişilerde o konuşsun da biz dinleyelim modunda olurlar. Yapı itibari ile o kadar hızlı konuşur, hızlı hareket ederler ve hızlı karar verirler ki karşısındaki insanlar da ilk intibaları pek hoş olmaz. Ancak sonra izlenimleri kendi lehine çevirmeyi çok iyi bilir ve çok iyi gönül alır. Ticarette çok başarılıdır. Düzenli ve titiz olması ona ticarette de çok disiplin getirir. Akıl ve mantık ölçüleri ile çalışır ve çok kazanır. Oldukça nasiplidir. Başak burcu erkekleri genç yaşta zengin olur.

Başak burcu erkeğinin diğer burçlarla uyumu

Başak burcu erkeğini en iyi anlayacak ve onu çok mutlu edecek burç boğa burcu kadınıdır. Her ikisi de kuralcı kişilik olduğundan kolay anlaşılır mükemmel bir çift olurlar. Ancak başak erkeği hayatına renk katmak istiyorsa, macera katmak istiyorsa yay burcunda partner seçimini yapmalıdır. Fiziki açıdan en uyumlu burç ise yengeçtir.

Hangi kadınlardan hoşlanır?

Kendi gibi dürüst, temiz, titiz, düzenli kadınlardan hoşlanır. Kendini yetiştiren akıllı kadınlardan hoşlanır. İtaatkar ve söz dinleyen kadını baş tacı yapar. Fizik tende çok konuşmaya önem verir. Güzel ve etkili konuşan bir kadın için yapamayacağı şey yoktur.

Nelerden hoşlanır?

Temizlik ve düzenden çok hoşlanır. Antika eşya düşkünü olurlar. Araştırma yapmaktan hoşlanıyorlar. Özellikle de sağlık alanında araştırıp bir şeyler öğrenmeyi çok severler.

Ne hediye alınır?

Başak burcu erkeğine kitap alın, kitap okuması için masa alın böyle şeylerden çok hoşlanır.

0 kişi beğendi

01 | Hangi Ülkenin İki Tane Başkenti Vardır?

Hangi Ülkenin İki Tane Başkenti Vardır? A-Güney Afrika B-Senegal C-El Salvador D-Venezuela E-KamboçyaCevap : A-Güney AfrikaDetay:Güney Afrika ülkesinde üç tane başkent bulunmaktadır. Güney Afrika’nın başkentleri Pretoria, Bloemfontein ve Cape Town şehirleridir. Ülkenin resmi başkenti Pretoria şehridir. Fakat Cape Town şehri ise adli başkent olarak kabul edilmektedir.İşte o başkentler: Pretoria, Cape Town, Bloemfontein - Yazıya Git..

02 | Hanefi Mezhebi

Hanefi mezhebi, (Arapça: الحنفية veya المذهب الحنفي) İslam dininin sünni fıkıh mezheplerinden biri.

Hanefî mezhebinin kurucusu İmam-ı A'zam Hazretleridir.
İmam-ı A'zam, en büyük imam demektir. Asıl adı Nu'man olan İmam-ı A'zam'ın, künyesi Ebû Hanife'dir. Hicretin 80'inci yılında Kûfe'de doğmuş, Hicrî 150'de Bağdat'ta vefat etmiştir.

Hanefî mezhebi, önce Irak'ta doğmuş, oradan doğuya ve batıya yayılmıştır... - Yazıya Git..

03 | Handikap

handikap : ingilizce handicap (engel). bu kelime için dilimizde zaten engel sözü vardır. örnek: ilk yarıda rüzgâra karşı oynayan takım, bu engele rağmen güzel bir gol kazandı. - Yazıya Git..

04 | Hanbeli Mezhebi

Hanbeli mezhebi veya Hanbelilik (Arapça: المذهب الحنابلة), bir İslam dini fıkıh (İslam hukuku) mezhebi. Hanbeli mezhebine bağlı olan kişiye Hanbeli denir.

Kurucusu Ahmed bin Hanbel Hazretleridir. H. 164 tarihinde Bağdat'ta doğmuş, 241 tarihinde yine orada vefat etmiştir.

Hanbelî mezhebi daha çok Necid taraflarında tutulmuştur. Hâlen Necid'de Hanbelî mezhebi hâkimdir.

İmam-ı Hanbeli (Ahmed bin Hanbel)'in kendi usulüne göre şer'i delillerden.. - Yazıya Git..

05 | Başak

1 . arpa, buğday, yulaf vb. ekinlerin tanelerini taşıyan kılçıklı başı.
2 . halk ağzında tarlalarda, bağlarda dökülmüş veya tek tük kalmış olan ürün.
3. başak; (türkçe) erkek ismi - sağlam, dayanıklı.
4. okun uç kısmındaki sivri demir
5. zodyak üzerinde aslan ile terazi arasında bulunan takımyıldızın adı.Başak Nedirbaşak; arpa, buğday, yulaf gibi ekinlerin taneleri taşıyan kılçıklı başı.
tarlalarda, bağlarda dökülmüş ya da tek tük kalmış olan ürün.
zodyak üzerinde aslan ile terazi burçları.. - Yazıya Git..

06 | Hangi ortamda yaşayan memelilerde böbrek kanalcıkları daha uzundu...

Hangi ortamda yaşayan memelilerde böbrek kanalcıkları daha uzundur? Bunun avantajı nedir? - Soruya Git..

07 | Hangi padişaha zürafa hediye edilmistir

Bu sorunun cevabı için bana yardımcı olur musunuz. - Soruya Git..

08 | Hangi antlaşma sonrasında Osmanlının Karadeniz’deki egemenliği İl...

Hangi antlaşma sonrasında Osmanlının Karadeniz’deki egemenliği İlk kez tehlikeye girdi?Yazınız. - Soruya Git..

09 | Hangileri takım sporu 5 tane bisiklet sürmek, yüzme, futbol, bask...

Hangileri takım sporu 5 tane bisiklet sürmek, yüzme, futbol, basketbol, tempolu koşu beyzbol tenis buz pateni kayak golf - Soruya Git..

10 | Hangi müzik aleti bir mekanizmadan etkilenmiştir

Hangi müzik aletinin yapılışında bir mekanizmadan etkilenilmiştir ? - Soruya Git..
Arama
Menü
Kapat
Hareket Dökümü
Online Üyeler
 • alparslanpeker
  alparslanpeker
  Belirtmemiş
 • SenleUğraşamam
  SenleUğraşamam
  Belirtmemiş
 • ali70
  ali70
  Belirtmemiş
 • Vurgun4
  Vurgun4
  Belirtmemiş
 • Sen ihanet ettin
  Sen ihanet ettin
  Belirtmemiş
 • Rüyalar
  Rüyalar
  Belirtmemiş
 • Meral aleyna
  Meral aleyna
  Belirtmemiş
 • Nahm Naham
  Nahm Naham
  Belirtmemiş
 • Vurgun3
  Vurgun3
  Belirtmemiş
 • Big Smoke
  Big Smoke
  Belirtmemiş
 • bella03
  bella03
  Belirtmemiş
 • Nazlıceylanım
  Nazlıceylanım
  Belirtmemiş
 • Jemka
  Jemka
  Belirtmemiş
 • Melisnaz
  Melisnaz
  Belirtmemiş
 • A D
  A D
  Belirtmemiş
 • Gececi kız
  Gececi kız
  Belirtmemiş
 • Aydın U
  Aydın U
  Belirtmemiş
 • Aslhn
  Aslhn
  Belirtmemiş
 • Aşk masalı
  Aşk masalı
  Belirtmemiş
 • Isyankar65
  Isyankar65
  Belirtmemiş
 • Köylü güzeli
  Köylü güzeli
  Belirtmemiş
 • barlikzeynep
  barlikzeynep
  Belirtmemiş
 • Muratt1
  Muratt1
  Belirtmemiş
 • Paksoy
  Paksoy
  Belirtmemiş
 • keskin
  keskin
  Belirtmemiş
 • Batuh
  Batuh
  Belirtmemiş
 • İlaydaaknrc
  İlaydaaknrc
  Belirtmemiş
 • volkan kara
  volkan kara
  Belirtmemiş
 • Hsynnn
  Hsynnn
  Belirtmemiş
 • MEDICINE
  MEDICINE
  Belirtmemiş
 • Darthwader
  Darthwader
  Belirtmemiş
 • Dinconur
  Dinconur
  Belirtmemiş
 • Elif Aslan
  Elif Aslan
  Belirtmemiş
 • Berzan
  Berzan
  Belirtmemiş
 • MaviKuş ASLI
  MaviKuş ASLI
  Belirtmemiş
 • Kartalaltan
  Kartalaltan
  Belirtmemiş
 • hayatınanlmı7
  hayatınanlmı7
  Belirtmemiş
 • tatlıyım
  tatlıyım
  Belirtmemiş
 • Duygux34
  Duygux34
  Belirtmemiş
 • iclalim
  iclalim
  Belirtmemiş
 • Berke59
  Berke59
  Belirtmemiş
 • İrem
  iremugras123
  Kütahya