Nedir.Org
 • 1
3240
10
Okunma
4
Cevap
1
Soru :

Biriyle ilgili olarak yetkililere verilen kötüleme, ihbar yazısı bulmaca

Bulmacada Biriyle ilgili olarak yetkililere verilen kötüleme, ihbar yazısı sorusunun 6 harfli cevabı nedir?
Bölüm: Bulmaca
Durum: Çözüldü
Tarih: 1 ay önce
0 kişi takip ediyor

Verilmiş Cevaplar


152020-09-18 09:52:18 #
Cevap :
Bulmacada 'Biriyle ilgili olarak yetkililere verilen kötüleme, ihbar yazısı' nedir sorusunun cevabı:
Kare ve çengel bulmacada sorulan 'Biriyle ilgili olarak yetkililere verilen kötüleme, ihbar yazısı' sorusunun yanıtı 6 harflidir ve cevaba ise JURNAL yazabilirsiniz.


Diğer cevaplar:
JURNAL kelimesinin eş anlamlıları..
 1. Eğer bulmaca cevabınızdaki boşluk 6 harfli ise cevaba Günlük yazabilirsiniz.
Sözlükte JURNAL Nedir:
1. Biriyle ilgili olarak yetkililere verilen kötüleme, ihbar yazısı. 2. Türk edebiyatında dönem dönem gazete ve günlük yerine kulanılan kelime. 3. Günlük "feride'nin jurnali burada bitiyordu." (R. N. Güntekin) Örnek: Direktör Ali Beyin Seyahat Jurnali bu eserde istanbuldan bağdat ordanda hindistana olan seyahatinde tuttuğu günlüklerden oluşan bir eserdir.

Daha detaylı bilgi almak isterseniz sizi buraya alalım:
Bknz: JURNAL

Warning: file_get_contents(http://suggestqueries.google.com/complete/search?output=firefox&client=firefox&hl=tr-TR&q=Biriyle+ilgili+olarak+yetkililere+verilen+k%C3%B6t%C3%BCleme%2C++ihbar+yaz%C4%B1s%C4%B1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 403 Forbidden in /home/nedir/domains/nedir.org/public_html/z-ht-penetrasyon.php on line 128
0 kişi beğendi

Cevap Yaz


×
Seç Değiştir×
Seç Değiştir

×
Örnek 1 : https://www.youtube.com/watch?v=0zuBFyfQ3Qc
Örnek 2 : https://vimeo.com/8802569Bilgilendirme: Bulmaca sözlüğümüzde Haberturk, Hürriyet, Sözcü ve Posta gazetesinin günlük kare ve çengel bulmacalarının cevapları ve Bulmacahane, CodyCross gibi bulmaca oyunlarının cevapları yayınlanmaktadır. Ayrıca diğer gazete bulmaca cevapları, bulmaca kitabı, çapraz, karışık bulmaca cevaplarınıda sözlüğümüzde bulabilirsiniz. Bulmaca sözlüğümüzden arama yaparak bulmaca sorunuzdaki cevabı kolayca bulabilirsiniz. Eğer cevap henüz sitemize eklenmemiş ise soru sor butonuna tıklayarak hemen cevap verilmesini sağlayabilirsiniz.

Yakın zamanda para ödüllü online bulmaca çözebileceğiniz bulmaca servisimiz yayına alınacaktır. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak en iyi bulmaca çözenler listelerimiz olacak.

Sözlüğümüzde cevabını bulabileceğiniz bulmaca çeşitleri: CodyCross bulmaca soruları, çengel bulmaca, kare bulmaca, sudoku bulmaca, rakam bulmaca, kelime şifre bulmaca, altıgen çengel bulmaca, halka bulmaca, sözcük avı, yapboz bulmaca, labirent bulmaca, mozaik bulmaca, resimli kelime bulmaca, 7 farkı bulun, lekare bulmaca ve kim milyoner olmak ister soruları ve cevapları.

Ayrıca bulmaca cevapları sözlüğümüzde aradığınız kelimenin eş anlamı, mecazen ve mecaz anlamları, eski dildeki karşılıkları, osmanlıca karşılıklarıi, zıt anlamlarını bulabilirsiniz.

Unutmayın bulmaca çözmek zekanızı geliştirdiği gibi çağımızın en kötü hastalıklarından biri olan alzheimer içinde doktorlar tarafından en önerilen çözümlerden biridir. Şimdiden güzel, sağlıklı günler dileriz..

Soru Sor Cevapsız Sorular Bulmaca Sözlüğü
Benzer Sorular
İlgili Aramalar
 1. biriyle ilgili olarak yetkililere verilen kötüleme ihbar yazısı nedir
Günün Bulmaca CevaplarıGeri
Geçmiş
Soru Sor
Arama
Menü
Kapat
Hareket Dökümü
Online Üyeler
 • Mustafa Emir Çebi
  Mustafa Emir Çebi
  Belirtmemiş
 • Batuh
  Batuh
  Belirtmemiş
 • SmilqyaMDc
  SmilqyaMDc
  Belirtmemiş
 • İrem
  iremugras123
  Kütahya
Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı , Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunuzu ve anladığınızı kabul edersiniz.. Detay. ×