Nedir.Org
 • 1
343
0
Okunma
10
Cevap
1
Soru :

Bulmacada Dezenfekte aracı

Bulmacada Dezenfekte aracı
Bölüm: Bulmaca
Durum: Çözüldü
Tarih: 1 ay önce
0 kişi takip ediyor

Verilmiş Cevaplar


162020-09-25 20:16:46 #
Cevap : Bulmaca da dezenfekte aracı şeklindeki soruya; ETÜV yazabilirsiniz.
 
 1. Nesneleri, yiyecek maddelerini yüksek ısıyla mikroplardan arındırmakta kullanılan kapalı aygıt.
 2. Türlü eşyayı kurutmakta, temizlemekte kullanılan aygıt.

Etüv cihazı, kurulum ve maliyetin düşük olması, çok fazla yer kaplamaması aynı zamanda sterilizasyon işlemini verimli ve kısa sürede gerçekleştirmesi sebebiyle sağlık alanında en çok kullanılan cihazlardan biridir. Etüv cihazı başlıca;

 1. Kabin
 2. Isıtıcılar
 3. Kontrol kartı

gibi ana parçalardan oluşmaktadır. Ayrıca bu cihazlar farklı hacimlerden oluşup, 60 oC – 250 oC aralığındaki sıcaklık değerleri analog veya dijital termostat ile ayarlanabilen iki kat saç levhadan oluşmuştur. Aynı zamanda hava geçirmez özelliktedir. Kurulum işlemi mutlaka yetkili servis teknisyeni tarafından yapılmalıdır. Etüv cihazı, kuru ısı etüvleri, nemli ısı etüvleri, formüllü etüvler gibi çeşitlere ayrılmaktadır. İşte etüv nedir sorusunun cevabı basit gibi görünse de sağlık alanının en önemli cihazıdır.0 kişi beğendi

Cevap Yaz


×
Seç Değiştir×
Seç Değiştir

×
Örnek 1 : https://www.youtube.com/watch?v=0zuBFyfQ3Qc
Örnek 2 : https://vimeo.com/8802569Bilgilendirme: Bulmaca sözlüğümüzde Haberturk, Hürriyet, Sözcü ve Posta gazetesinin günlük kare ve çengel bulmacalarının cevapları ve Bulmacahane, CodyCross gibi bulmaca oyunlarının cevapları yayınlanmaktadır. Ayrıca diğer gazete bulmaca cevapları, bulmaca kitabı, çapraz, karışık bulmaca cevaplarınıda sözlüğümüzde bulabilirsiniz. Bulmaca sözlüğümüzden arama yaparak bulmaca sorunuzdaki cevabı kolayca bulabilirsiniz. Eğer cevap henüz sitemize eklenmemiş ise soru sor butonuna tıklayarak hemen cevap verilmesini sağlayabilirsiniz.

Yakın zamanda para ödüllü online bulmaca çözebileceğiniz bulmaca servisimiz yayına alınacaktır. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak en iyi bulmaca çözenler listelerimiz olacak.

Sözlüğümüzde cevabını bulabileceğiniz bulmaca çeşitleri: CodyCross bulmaca soruları, çengel bulmaca, kare bulmaca, sudoku bulmaca, rakam bulmaca, kelime şifre bulmaca, altıgen çengel bulmaca, halka bulmaca, sözcük avı, yapboz bulmaca, labirent bulmaca, mozaik bulmaca, resimli kelime bulmaca, 7 farkı bulun, lekare bulmaca ve kim milyoner olmak ister soruları ve cevapları.

Ayrıca bulmaca cevapları sözlüğümüzde aradığınız kelimenin eş anlamı, mecazen ve mecaz anlamları, eski dildeki karşılıkları, osmanlıca karşılıklarıi, zıt anlamlarını bulabilirsiniz.

Unutmayın bulmaca çözmek zekanızı geliştirdiği gibi çağımızın en kötü hastalıklarından biri olan alzheimer içinde doktorlar tarafından en önerilen çözümlerden biridir. Şimdiden güzel, sağlıklı günler dileriz..

Soru Sor Cevapsız Sorular Bulmaca Sözlüğü
Benzer Sorular
İlgili Aramalar
 1. bulmacada dezenfekte aracı
 2. bulmacada kapalı dezenfekte aracı
 3. bulmacada kapalı bir dezenfekte aracı
Günün Bulmaca CevaplarıGeri
Geçmiş
Soru Sor
Arama
Menü
Kapat
Hareket Dökümü
Online Üyeler
 • mehmet said önder
  mehmet said önder
  Belirtmemiş
 • şinnur
  şinnur
  Belirtmemiş
 • nejo2003
  nejo2003
  Belirtmemiş
 • Enesbrave
  Enesbrave
  Belirtmemiş
 • Berke59
  Berke59
  Belirtmemiş
 • İrem
  iremugras123
  Kütahya
Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı , Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunuzu ve anladığınızı kabul edersiniz.. Detay. ×