Nedir.Org
 • 1
3240
10
Okunma
3
Cevap
1
Soru :

Bulmacada Uyluk

Bulmacada Uyluk sorusunun cevabı nedir?

Bölüm: Bulmaca
Durum: Çözüldü
Tarih: 1 ay önce
0 kişi takip ediyor

Kolay Bulmaca Cevabı Bulma Robotu

Verilmiş Cevaplar


152021-01-23 19:24:01 #
Cevap :
Bulmacada 'Uyluk' nedir sorusunun cevabı:
Kare ve çengel bulmacada sorulan 'Uyluk' sorusunun yanıtı birden fazladır. Bu nedenle bulmacanızdaki boşluk sayısına ve harf dizilişine göre aşağıdaki cevaplarımızdan birini seçmelisiniz.


İşte cevaplar:
 1. Eğer bulmaca cevabınızdaki boşluk 3 harfli ise cevaba RAN yazabilirsiniz.
 2. Eğer bulmaca cevabınızdaki boşluk 68 harfli ise cevaba BACAĞIN KALÇADAN DİZE KADAR OLAN KISMI NEDİR SORUSUNUN BULMACADAKİ CEVABIDIR. yazabilirsiniz.
Diğer Cevaplar:
  Sözlükte RAN Nedir:
  Bulmacada İskandinav mitolojisinde ağıyla yakaladığı denizcileri okyanusta evine götüren,okyanus tanrısı Aegir’in karısı sorusunun cevabı nedir?
  Kare ve çengel bulmacalarda "İskandinav mitolojisinde ağıyla yakaladığı denizcileri okyanusta evine götüren,okyanus tanrısı Aegir’in karısı" sorusunun yanıtında boşluk 3 harflidir ve cevabına RAN yazabilirsiniz..
  Sözlükte Uyluk: Bacağın kalçadan dize kadar olan kısmı nedir sorusunun bulmacadaki cevabıdır.
  İlgili bulmaca soruları:
  1. uyluk kemiği
  2. uyluk neresi
  3. uyluk
  4. uyluk kemiği neresi
  5. uyluk kemiği uzun kemik midir
  6. uyluk nedir
  7. uyluk ağrısı
  8. uyluk bölgesi
  9. uyluk kasları
  10. uyluk ne demek
  0 kişi beğendi


  Cevap Yaz


  ×
  Seç Değiştir  ×
  Seç Değiştir

  ×
  Örnek 1 : https://www.youtube.com/watch?v=0zuBFyfQ3Qc
  Örnek 2 : https://vimeo.com/8802569  Bilgilendirme: Bulmaca sözlüğümüzde Haberturk, Hürriyet, Sözcü ve Posta gazetesinin günlük kare ve çengel bulmacalarının cevapları ve Bulmacahane, CodyCross gibi bulmaca oyunlarının cevapları yayınlanmaktadır. Ayrıca diğer gazete bulmaca cevapları, bulmaca kitabı, çapraz, karışık bulmaca cevaplarınıda sözlüğümüzde bulabilirsiniz. Bulmaca sözlüğümüzden arama yaparak bulmaca sorunuzdaki cevabı kolayca bulabilirsiniz. Eğer cevap henüz sitemize eklenmemiş ise soru sor butonuna tıklayarak hemen cevap verilmesini sağlayabilirsiniz.

  Yakın zamanda para ödüllü online bulmaca çözebileceğiniz bulmaca servisimiz yayına alınacaktır. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak en iyi bulmaca çözenler listelerimiz olacak.

  Sözlüğümüzde cevabını bulabileceğiniz bulmaca çeşitleri: CodyCross bulmaca soruları, çengel bulmaca, kare bulmaca, sudoku bulmaca, rakam bulmaca, kelime şifre bulmaca, altıgen çengel bulmaca, halka bulmaca, sözcük avı, yapboz bulmaca, labirent bulmaca, mozaik bulmaca, resimli kelime bulmaca, 7 farkı bulun, lekare bulmaca ve kim milyoner olmak ister soruları ve cevapları.

  Ayrıca bulmaca cevapları sözlüğümüzde aradığınız kelimenin eş anlamı, mecazen ve mecaz anlamları, eski dildeki karşılıkları, osmanlıca karşılıklarıi, zıt anlamlarını bulabilirsiniz.

  Unutmayın bulmaca çözmek zekanızı geliştirdiği gibi çağımızın en kötü hastalıklarından biri olan alzheimer içinde doktorlar tarafından en önerilen çözümlerden biridir. Şimdiden güzel, sağlıklı günler dileriz..

  Soru Sor Bulmaca Sözlüğü
  İlgili Aramalar
  1. bulmacada uyluk
  2. bulmacada uyluk eski dil
  3. bulmacada uyluk kemiği
  4. bulmacada uyluk nedir
  5. bulmacada karın ile uyluk arası
  Günün Bulmaca Cevapları  Geri
  Geçmiş
  Soru Sor
  Arama
  Menü
  Kapat
  Hareket Dökümü
  Günün En Çok Okunanları
  Online Üyeler
  • Hsynnn
   Hsynnn
   Belirtmemiş
  • muzur06
   muzur06
   Belirtmemiş
  • Sinem Ellis
   Sinem Ellis
   Belirtmemiş
  • miraç Sancar
   miraç Sancar
   Belirtmemiş
  • Deniz mavi
   Deniz mavi
   Belirtmemiş
  • İrem
   iremugras123
   Kütahya
  Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı , Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunuzu ve anladığınızı kabul edersiniz.. Detay. ×