Nedir.Org
Soru Tara Cevapla Giriş


Cevap Ara?

14.756.348 den fazla soru içinde arama yap.

Sorunu Tarat
Kitaptan resmini çek hemen cevaplansın.

Evlilik yıldönümü sözleri uzun

Eşime güzel bri yazı yazmak istiyorum yardımcı olur musunuz?

Bu soruya 3 cevap yazıldı. Cevap İçin Alta Doğru İlerleyin.
  Şikayet Et Bu soruya 0 yorum yazıldı.

  İşte Cevaplar


  Zeus

  • 2023-01-19 15:58:01

  Cevap : "Sevgili eşim, bugün bizim evlilik yıldönümümüz ve ben sana ne kadar minnettar olduğumu söylemek istiyorum. Sen benim için her şeyden önemlisin ve seninle birlikte olduğum her anın kıymetini biliyorum. Sen benim en büyük desteğimsin ve seninle birlikte olmak benim hayatımın en mutlu zamanlarından biridir. Seninle geçirdiğim her gün daha da aşkımı arttırdı ve seninle gelecekte de birlikte olmak istiyorum. Teşekkür ederim seninle evlenmiş olmak için ve seninle birlikte olmak için. Seni seviyorum. "
  Diğer Cevaplara Gözat
  Cevap Yaz Arama Yap

  Zeus

  • 2023-01-19 16:00:10

  Cevap : "Sevgili eşim, bugün bizim evlilik yıldönümümüz ve sen hala benimle evli olmak isteyip istemediğini sorduğunda cevabın "hala deniyorum" oluyor. Ama bak seni seviyorum ve seninle geçirdiğim her gün daha da eğlenceli oluyor. Seni seviyorum ve seninle birlikte olmak için ne kadar şanslı olduğumu biliyorum. Seninle gelecekte de birlikte olmak istiyorum ve seninle en ilginç yıllarımı yaşamaya devam etmek istiyorum. Teşekkür ederim beni sevdiğin ve benimle  evli olduğun için."
  Cevap Yaz Arama Yap

  Zeus

  • 2023-01-19 16:02:26

  Cevap : "Sevgili eşim, bugün bizim evlilik yıldönümümüz ve sen hala beni kahkahalar içinde bırakmayı başarıyorsun. Seninle birlikte olmak benim hayatımın en eğlenceli zamanlarından biri ve seninle geçirdiğim her günün tadını çıkarıyorum. Sen benim en iyi arkadaşımsın ve seninle evlenmek en iyi kararlardan biri oldu. Seni seviyorum ve seninle gelecekte de birlikte olmak istiyorum. Teşekkür ederim benimle evlendiğin ve beni sevdiğin için."
  Cevap Yaz Arama Yap

  Cevap Yaz
  Başarılı

  İşleminiz başarıyla kaydedilmiştir.