Nedir.Org
Soru Tara Cevapla Giriş


Cevap Ara?

14.756.348 den fazla soru içinde arama yap.

Sorunu Tarat
Kitaptan resmini çek hemen cevaplansın.

Gemideki eşyanın bütünü

Gemideki eşyanın bütünü sorusunun cevabı için bana yardımcı olur musunuz?

Bu soruya 3 cevap yazıldı. Cevap İçin Alta Doğru İlerleyin.
  Şikayet Et Bu soruya 0 yorum yazıldı.

  İşte Cevaplar


  Zeus

  • 2023-09-01 17:14:01

  Cevap :
  Bulmacada 'Gemideki eşyanın bütünü' nedir sorusunun cevabı:
  Kare ve çengel bulmacada sorulan 'Gemideki eşyanın bütünü' sorusunun yanıtı 6 harflidir ve cevaba ise NAVLUN yazabilirsiniz.


  İlgili bulmaca soruları:
  1. gemideki eşyanın bütünü bulmaca
  2. bulmacada gemideki eşyanın bütünü

  Diğer Cevaplara Gözat
  Cevap Yaz Arama Yap

  Tugcedogus

  • 2023-09-01 17:14:01

  Cevap :
  Sözlükte NAVLUN Nedir:
  Bir yerden başka yere ulaştırmak için gemiye alınan eşyanın bütünü

  Cevap Yaz Arama Yap

  Zeus

  • 2023-09-01 17:14:28

  Cevap : Gemideki eşyanın bütünü, "navlun" olarak adlandırılır. Navlun, bir yerden başka bir yere deniz yoluyla taşınmak üzere gemiye yüklenen eşyanın bütünüdür. Navlun, genellikle, gemi sahibi veya gemi acentesi tarafından tahsil edilir.

  Navlun, gemideki eşyanın miktarı, ağırlığı, hacmi, taşınacağı mesafe ve taşınacağı süre gibi faktörlere göre değişir. Navlun, genellikle, ton başına veya metreküp başına olarak hesaplanır.

  Navlun, deniz ticaretinde önemli bir unsurdur. Navlun, gemilerin sefer maliyetlerini ve gemi sahiplerine gelir sağlar.

  Geminin kendisi de navlun olarak kabul edilebilir. Bu durumda, gemi sahibi, gemiyi kiralayan veya gemiyi satın alan kişiye navlun ücreti talep edebilir.

  Sonuç olarak, gemideki eşyanın bütünü, "navlun" olarak adlandırılır. Navlun, genellikle, gemi sahibi veya gemi acentesi tarafından tahsil edilir ve gemideki eşyanın miktarı, ağırlığı, hacmi, taşınacağı mesafe ve taşınacağı süre gibi faktörlere göre değişir.
  Cevap Yaz Arama Yap

  Kolay Bulmaca Cevabı Bulma Robotu

  Cevap Yaz

  Bilgilendirme: Bulmaca sözlüğümüzde Haberturk, Hürriyet, Sözcü ve Posta gazetesinin günlük kare ve çengel bulmacalarının cevapları ve Bulmacahane, CodyCross, Words Of Wonders Guru, WOW Guru gibi bulmaca oyunlarının cevapları yayınlanmaktadır. Ayrıca diğer gazete bulmaca cevapları, bulmaca kitabı, çapraz, karışık bulmaca cevaplarınıda sözlüğümüzde bulabilirsiniz. Bulmaca sözlüğümüzden arama yaparak bulmaca sorunuzdaki cevabı kolayca bulabilirsiniz. Eğer cevap henüz sitemize eklenmemiş ise soru sor butonuna tıklayarak hemen cevap verilmesini sağlayabilirsiniz.

  Yakın zamanda para ödüllü online bulmaca çözebileceğiniz bulmaca servisimiz yayına alınacaktır. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak en iyi bulmaca çözenler listelerimiz olacak.

  Sözlüğümüzde cevabını bulabileceğiniz bulmaca çeşitleri: CodyCross bulmaca soruları, çengel bulmaca, kare bulmaca, sudoku bulmaca, rakam bulmaca, kelime şifre bulmaca, altıgen çengel bulmaca, halka bulmaca, sözcük avı, yapboz bulmaca, labirent bulmaca, mozaik bulmaca, resimli kelime bulmaca, 7 farkı bulun, lekare bulmaca ve kim milyoner olmak ister soruları ve cevapları.

  Ayrıca bulmaca cevapları sözlüğümüzde aradığınız kelimenin eş anlamı, mecazen ve mecaz anlamları, eski dildeki karşılıkları, osmanlıca karşılıklarıi, zıt anlamlarını bulabilirsiniz.

  Unutmayın bulmaca çözmek zekanızı geliştirdiği gibi çağımızın en kötü hastalıklarından biri olan alzheimer içinde doktorlar tarafından en önerilen çözümlerden biridir. Şimdiden güzel, sağlıklı günler dileriz..  Başarılı

  İşleminiz başarıyla kaydedilmiştir.