Nedir.Org
Soru Tara Cevapla Giriş


Cevap Ara?

14.756.348 den fazla soru içinde arama yap.

Sorunu Tarat
Kitaptan resmini çek hemen cevaplansın.

Göçmen topluluğunun yerleştiği yerin adı

Bulmacada "Göçmen topluluğunun yerleştiği yerin adı" sorusunun cevabı için bana yardımcı olur musunuz?

Bu soruya 3 cevap yazıldı. Cevap İçin Alta Doğru İlerleyin.
  Şikayet Et Bu soruya 0 yorum yazıldı.

  İşte Cevaplar


  Zeus

  • 2023-12-18 06:43:01

  Cevap :
  Bulmacada 'Göçmen topluluğunun yerleştiği yerin adı' nedir sorusunun cevabı:
  Kare ve çengel bulmacada sorulan 'Göçmen topluluğunun yerleştiği yerin adı' sorusunun yanıtı 6 harflidir ve cevaba ise KOLONİ yazabilirsiniz.  Diğer cevaplar:
  KOLONİ kelimesinin eş anlamlıları..
  1. Eğer bulmaca cevabınızdaki boşluk 7 harfli ise cevaba Sömürge yazabilirsiniz.

  Diğer Cevaplara Gözat
  Cevap Yaz Arama Yap

  Tugcedogus

  • 2023-12-18 06:43:01

  Cevap :
  Bulmacada 'Göçmen topluluğunun yerleştiği yerin adı' sorusunun cevabı olan 'KOLONİ' kelimesinin sözlükte eş anlamı nedir:
  1. Eğer bulmaca cevabınızdaki boşluk 7 harfli ise cevaba Sömürge yazabilirsiniz.
  Cevap Yaz Arama Yap

  Tugcedogus

  • 2023-12-18 06:43:01

  Cevap :
  Sözlükte KOLONİ Nedir:

  1. Koloni, bir ülkenin deniz aşırı toprakları.
  2. Koloni, karınca ve arı gibi hayvanların kurduğu sürü.
  3. Koloni, göçmen topluluğu veya bu topluluğun yerleştiği yer.
  4. Koloni, Jean-Christophe Grangé'ın bir kitabı.
  5. Sömürge. Sömürgelere ve yerleşime açılan denizaşırı topraklara gelip yerleşen göçmenler
  6. Göçmen topluluğu veya bu topluluğun yerleştiği yer.
  7. hay. b. Birlik durumda yaşayan aynı türden organizmaların oluşturduğu topluluk.
  8.Topluluk, küme, özellikle bakteri kültüründe bir araya gelen mikroorganizmaların oluşturduğu çıplak gözle görülen küme.

  Koloni Nedir

  Koloni, bir devletin nüfusunun bir bölümünü yerleştirmek için denizaşırı bir ülkeyi ele geçirerek yurttaşlarını oraya iskan etmesi halinde meydana gelen yeni yurttur.
   
  Bazı durumlarda "sömürge" ile eş anlamda kullanılır fakat sömürgeden farklı bir kavramdır. Yeni fethedilen ülke sömürge değil, onu kuran devletin normal bir parçasıdır. Bunun yanı sıra, ülkesinden ayrılıp başka bir ülkeye yerleşmiş insan topluluğu veya bir ülkede bulunan yabancı uyruklu kişilerden oluşan topluluk anlamında da kullanılır.


  Cevap Yaz Arama Yap

  Kolay Bulmaca Cevabı Bulma Robotu

  Cevap Yaz

  Bilgilendirme: Bulmaca sözlüğümüzde Haberturk, Hürriyet, Sözcü ve Posta gazetesinin günlük kare ve çengel bulmacalarının cevapları ve Bulmacahane, CodyCross, Words Of Wonders Guru, WOW Guru gibi bulmaca oyunlarının cevapları yayınlanmaktadır. Ayrıca diğer gazete bulmaca cevapları, bulmaca kitabı, çapraz, karışık bulmaca cevaplarınıda sözlüğümüzde bulabilirsiniz. Bulmaca sözlüğümüzden arama yaparak bulmaca sorunuzdaki cevabı kolayca bulabilirsiniz. Eğer cevap henüz sitemize eklenmemiş ise soru sor butonuna tıklayarak hemen cevap verilmesini sağlayabilirsiniz.

  Yakın zamanda para ödüllü online bulmaca çözebileceğiniz bulmaca servisimiz yayına alınacaktır. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak en iyi bulmaca çözenler listelerimiz olacak.

  Sözlüğümüzde cevabını bulabileceğiniz bulmaca çeşitleri: CodyCross bulmaca soruları, çengel bulmaca, kare bulmaca, sudoku bulmaca, rakam bulmaca, kelime şifre bulmaca, altıgen çengel bulmaca, halka bulmaca, sözcük avı, yapboz bulmaca, labirent bulmaca, mozaik bulmaca, resimli kelime bulmaca, 7 farkı bulun, lekare bulmaca ve kim milyoner olmak ister soruları ve cevapları.

  Ayrıca bulmaca cevapları sözlüğümüzde aradığınız kelimenin eş anlamı, mecazen ve mecaz anlamları, eski dildeki karşılıkları, osmanlıca karşılıklarıi, zıt anlamlarını bulabilirsiniz.

  Unutmayın bulmaca çözmek zekanızı geliştirdiği gibi çağımızın en kötü hastalıklarından biri olan alzheimer içinde doktorlar tarafından en önerilen çözümlerden biridir. Şimdiden güzel, sağlıklı günler dileriz..  Başarılı

  İşleminiz başarıyla kaydedilmiştir.