Nedir.Org
Soru Tara Cevapla Giriş


Cevap Ara?

14.756.348 den fazla soru içinde arama yap.

Sorunu Tarat
Kitaptan resmini çek hemen cevaplansın.

İçi yumuşak bir madde ile doldurularak dikilen, oturmaya, yaslanmaya yarar şilte

İçi yumuşak bir madde ile doldurularak dikilen oturmaya yaslanmaya yara şilte sorusunun cevabı için bana yardımcı olur musunuz?

Bu soruya 3 cevap yazıldı. Cevap İçin Alta Doğru İlerleyin.
  Şikayet Et Bu soruya 0 yorum yazıldı.

  İşte Cevaplar


  Zeus

  • 2023-12-17 15:40:37

  Cevap :
  Bulmacada 'İçi yumuşak bir madde ile doldurularak dikilen, oturmaya, yaslanm...' nedir sorusunun cevabı:
  Kare ve çengel bulmacada sorulan 'İçi yumuşak bir madde ile doldurularak dikilen, oturmaya, yaslanm...' sorusunun yanıtı 6 harflidir ve cevaba ise MİNDER yazabilirsiniz.  Diğer cevaplar:
  MİNDER kelimesinin eş anlamlıları..
  1. Eğer bulmaca cevabınızdaki boşluk 12 harfli ise cevaba Bucak Döşşeği yazabilirsiniz.

  Diğer Cevaplara Gözat
  Cevap Yaz Arama Yap

  Tugcedogus

  • 2023-12-17 15:40:37

  Cevap :

  İçi yumuşak bir madde ile doldurularak dikilen, oturmaya, yaslanmaya yarar şilte minder olarak adlandırılır. Minderler, genellikle pamuklu, yünlü veya sentetik malzemelerle doldurulur. Minderlerin dış yüzeyleri ise kumaş, deri veya plastik gibi malzemelerden yapılır.

  Minderler, evlerde, ofislerde, spor salonlarında ve diğer birçok alanda kullanılır. Evlerde, koltukların üzerine, yatakların kenarlarına veya sehpalara minder konulabilir. Ofislerde, sandalyelerin üzerine veya yere minder konulabilir. Spor salonlarında, egzersiz yaparken minder kullanılabilir.

  Minderlerin boyutları ve şekilleri kullanım alanına göre değişir. Örneğin, evlerde kullanılan minderler genellikle küçük ve yuvarlak veya kare şeklindedir. Ofislerde kullanılan minderler genellikle daha büyük ve dikdörtgen şeklindedir. Spor salonlarında kullanılan minderler ise genellikle daha kalın ve sert bir yapıya sahiptir.

  Minderlerin kullanım amacına göre farklı çeşitleri vardır. Örneğin, koltuk minderleri, oturmak için kullanılan minderlerdir. Yerden minderler, yere oturmak için kullanılan minderlerdir. Yoga minderleri, yoga yapmak için kullanılan minderlerdir.

  Minderler, ev dekorasyonunda da önemli bir rol oynar. Minderler, renkleri ve desenleriyle evlere farklı bir hava katabilir.

  Cevap Yaz Arama Yap

  Tugcedogus

  • 2023-12-17 15:40:37

  Cevap :
  Sözlükte MİNDER Nedir:
  içi yumuşak bir madde ile doldurularak dikilen, oturmaya, yaslanmaya yarar şilte:
  Cevap Yaz Arama Yap

  Kolay Bulmaca Cevabı Bulma Robotu

  Cevap Yaz

  Bilgilendirme: Bulmaca sözlüğümüzde Haberturk, Hürriyet, Sözcü ve Posta gazetesinin günlük kare ve çengel bulmacalarının cevapları ve Bulmacahane, CodyCross, Words Of Wonders Guru, WOW Guru gibi bulmaca oyunlarının cevapları yayınlanmaktadır. Ayrıca diğer gazete bulmaca cevapları, bulmaca kitabı, çapraz, karışık bulmaca cevaplarınıda sözlüğümüzde bulabilirsiniz. Bulmaca sözlüğümüzden arama yaparak bulmaca sorunuzdaki cevabı kolayca bulabilirsiniz. Eğer cevap henüz sitemize eklenmemiş ise soru sor butonuna tıklayarak hemen cevap verilmesini sağlayabilirsiniz.

  Yakın zamanda para ödüllü online bulmaca çözebileceğiniz bulmaca servisimiz yayına alınacaktır. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak en iyi bulmaca çözenler listelerimiz olacak.

  Sözlüğümüzde cevabını bulabileceğiniz bulmaca çeşitleri: CodyCross bulmaca soruları, çengel bulmaca, kare bulmaca, sudoku bulmaca, rakam bulmaca, kelime şifre bulmaca, altıgen çengel bulmaca, halka bulmaca, sözcük avı, yapboz bulmaca, labirent bulmaca, mozaik bulmaca, resimli kelime bulmaca, 7 farkı bulun, lekare bulmaca ve kim milyoner olmak ister soruları ve cevapları.

  Ayrıca bulmaca cevapları sözlüğümüzde aradığınız kelimenin eş anlamı, mecazen ve mecaz anlamları, eski dildeki karşılıkları, osmanlıca karşılıklarıi, zıt anlamlarını bulabilirsiniz.

  Unutmayın bulmaca çözmek zekanızı geliştirdiği gibi çağımızın en kötü hastalıklarından biri olan alzheimer içinde doktorlar tarafından en önerilen çözümlerden biridir. Şimdiden güzel, sağlıklı günler dileriz..  Başarılı

  İşleminiz başarıyla kaydedilmiştir.