Nedir.Org
Soru Tara Cevapla Giriş


Cevap Ara?

14.756.348 den fazla soru içinde arama yap.

Sorunu Tarat
Kitaptan resmini çek hemen cevaplansın.

 • WOW
 • 6 ay önce
 • 3 Cevap

İnsanın özüyle alakalı olan WOW Guru

İnsanın özüyle alakalı olan wow guru sorusunun cevabı için bana yardımcı olur musunuz?

Bu soruya 3 cevap yazıldı. Cevap İçin Alta Doğru İlerleyin.
  Şikayet Et Bu soruya 0 yorum yazıldı.

  İşte Cevaplar


  Zeus

  • 2024-01-02 07:18:13

  Cevap :
  Bulmacada 'İnsanın özüyle alakalı olan WOW Guru' nedir sorusunun cevabı:
  Kare ve çengel bulmacada sorulan 'İnsanın özüyle alakalı olan WOW Guru' sorusunun yanıtı 6 harflidir ve cevaba ise RUHANİ yazabilirsiniz.  Diğer cevaplar:
  RUHANİ kelimesinin eş anlamlıları..
  1. Eğer bulmaca cevabınızdaki boşluk 6 harfli ise cevaba Manevi yazabilirsiniz.
  İlgili bulmaca soruları:
  1. insanın özüyle alakalı olan wow guru

  Diğer Cevaplara Gözat
  Cevap Yaz Arama Yap

  Tugcedogus

  • 2024-01-02 07:18:13

  Cevap :
  Bulmacada 'İnsanın özüyle alakalı olan WOW Guru' sorusunun cevabı olan 'RUHANİ' kelimesinin sözlükte eş anlamı nedir:
  1. Eğer bulmaca cevabınızdaki boşluk 6 harfli ise cevaba Manevi yazabilirsiniz.
  Cevap Yaz Arama Yap

  Tugcedogus

  • 2024-01-02 07:18:13

  Cevap :
  Sözlükte RUHANİ Nedir:

  Ruhani Nedir

  1. Ruhla ilgili: “Ruhani bir cazibe Turhan'ı türbeye çekti.” -A. H. Müftüoğlu. 2. din b. Din ve mezhep işlerini ele alan, bunlarla ilgili bulunan: “Muhterem hatun patrik meclisiyle ruhani meclisin nasihatlerini dinleyerek kızını, büyük emîre zevce olarak verdi.” -F. R. Atay. 3. din b. Dinle ilgili, dinî bir havası olan, manevi, cismani karşıtı: “Bunu artık ne pahasına ödersem ödeyeyim, duymuş olduğum bu ruhani haz, bana kâfidir.” -A. Ş. Hisar. 4. Gözle görülmeyen. 5. Din adamı.

  Ruhani Güç Nedir

  1. Ruhun gücü 2. Gözle görülmeyen fakat inanılan şeylerin olağan üstü gücü. 3. İman, inanış gücü
  Cevap Yaz Arama Yap

  Kolay Bulmaca Cevabı Bulma Robotu

  Cevap Yaz

  Bilgilendirme: Bulmaca sözlüğümüzde Haberturk, Hürriyet, Sözcü ve Posta gazetesinin günlük kare ve çengel bulmacalarının cevapları ve Bulmacahane, CodyCross, Words Of Wonders Guru, WOW Guru gibi bulmaca oyunlarının cevapları yayınlanmaktadır. Ayrıca diğer gazete bulmaca cevapları, bulmaca kitabı, çapraz, karışık bulmaca cevaplarınıda sözlüğümüzde bulabilirsiniz. Bulmaca sözlüğümüzden arama yaparak bulmaca sorunuzdaki cevabı kolayca bulabilirsiniz. Eğer cevap henüz sitemize eklenmemiş ise soru sor butonuna tıklayarak hemen cevap verilmesini sağlayabilirsiniz.

  Yakın zamanda para ödüllü online bulmaca çözebileceğiniz bulmaca servisimiz yayına alınacaktır. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak en iyi bulmaca çözenler listelerimiz olacak.

  Sözlüğümüzde cevabını bulabileceğiniz bulmaca çeşitleri: CodyCross bulmaca soruları, çengel bulmaca, kare bulmaca, sudoku bulmaca, rakam bulmaca, kelime şifre bulmaca, altıgen çengel bulmaca, halka bulmaca, sözcük avı, yapboz bulmaca, labirent bulmaca, mozaik bulmaca, resimli kelime bulmaca, 7 farkı bulun, lekare bulmaca ve kim milyoner olmak ister soruları ve cevapları.

  Ayrıca bulmaca cevapları sözlüğümüzde aradığınız kelimenin eş anlamı, mecazen ve mecaz anlamları, eski dildeki karşılıkları, osmanlıca karşılıklarıi, zıt anlamlarını bulabilirsiniz.

  Unutmayın bulmaca çözmek zekanızı geliştirdiği gibi çağımızın en kötü hastalıklarından biri olan alzheimer içinde doktorlar tarafından en önerilen çözümlerden biridir. Şimdiden güzel, sağlıklı günler dileriz..  Başarılı

  İşleminiz başarıyla kaydedilmiştir.