Nedir.Org
 • 1
3240
5
Okunma
2094
Cevap
1
Soru :

Instagram bağlantı daha iyi olduğunda tekrar deneyeceğiz hatası

instagram bağlantı daha iyi olduğunda tekrar deneyeceğiz hatası sorusunun cevabı nedir?

Bölüm: Soru Cevap
Durum: Çözüldü
Tarih: 1 ay önce
0 kişi takip ediyor

Verilmiş Cevaplar


212021-03-06 11:35:57 #
Cevap :

 Instagramda dün fotoğraf paylaşmak isteyen IOS kullanıcılarının bu hata ile karşılaştığı belirtildi. Dolayısıyla kullanıcılardan çok uzun gönderi paylaşanlar oldu.

Popüler sosyal medya uygulaması olan Instagram’ın IOS uygulamasında ki hatanın sebebi henüz bilinmiyor. Aynı hata şuan için Android’ de bulunmuyor fakat IOS’ da yüklenen uzun fotoğraflar Androidde’ de uzun gönderi olarak görünüyor.

 Bilinmeyen ağ hatasının çözümü oldukça basittir. Bu sorun birkaç yöntem ile çözüme kavuşabiliyor. Ancak bu yöntemlerin başarılı olması durumu Instagram’ın kendi içerisinde herhangi bir sorun olmadığı durumlarda kesin çözüm veriyor. Yani Instagram uygulamasının dünya genelinde sunucu hatası mevcut ise anlatılan tüm yöntemler etkili olmayacaktır. Böyle bir durumda genel sorunun çözüme kavuşmasının beklenilmesinden başka bir çözüm yolu bulunmuyor.

Eğer ki sorun internet bağlantısından kaynaklanan bir sorun ise böyle bir durumda iki yöntem uygulanabiliyor. Bunlardan birisi DNS ayarlarını değiştirmek bir diğeri de VPN kullanmaktır. Ancak VPN yerine genellikle DNS kullanılıyor çünkü VPN için bir başka uygulama kullanılması gerekiyor. Böyle bir üçüncü uygulamaya gerek duymamak için DNS yöntemini kullanarak bu sorunun çözümü daha pratik oluyor.


0 kişi beğendi
1 ay önce Mediha Didem Ağca Aynı sorunu ben de dünden beri yaşıyorum ıphone telefonum . Başkasının telefonundan paylaşım yapabiliyorum ama kendi telefonumla alakalı bir sorun var zannetmiştim öyle değil miymiş


Sadece bir defa kullanılan şekil hangisi?
Cevap Yaz


×
Seç Değiştir×
Seç Değiştir

×
Örnek 1 : https://www.youtube.com/watch?v=0zuBFyfQ3Qc
Örnek 2 : https://vimeo.com/8802569

AÖF Akademik Takvim

01 Mart 2021 Sınav Merkezi Değişikliği Bahar Dönemi Ara Sınavı (Son değişiklik tarihine kadar sınav merkezi değişikliği yapanlar, bahar dönemi ara sınavına yeni sınav merkezlerinde girebilir.)
10 - 11 Nisan 2021 Bahar Dönemi Ara Sınavı
19 Nisan 2021 Sınav Merkezi Değişikliği Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı (Son değişiklik tarihine kadar sınav merkezi değişikliği yapanlar, bahar dönemi dönem sonu sınavına yeni sınav merkezlerinde girebilir.)
29 - 30 Mayıs 2021 Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı
28 Haziran - 01 Temmuz 2021 Yaz Okulu Kayıt ve Ders Seçme
09 Temmuz 2021 Sınav Merkezi Değişikliği Yaz Okulu Sınavı (Son değişiklik tarihine kadar sınav merkezi değişikliği yapanlar, Yaz Okulu sınavına yeni sınav merkezlerinde girebilir.)
08 Ağustos 2021 Yaz Okulu Sınavı
Soru Cevap Bölümü Yeni Sorular

Geri
Geçmiş
Soru Sor
Arama
Menü
Kapat
Hareket Dökümü
Online Üyeler
 • Onur Polat
  Onur Polat
  Belirtmemiş
 • miraç Sancar
  miraç Sancar
  Belirtmemiş
 • Yakup Demir
  Yakup Demir
  Belirtmemiş
 • Limon çiçeği
  Limon çiçeği
  Belirtmemiş
 • muzur06
  muzur06
  Belirtmemiş
 • Deniz mavi
  Deniz mavi
  Belirtmemiş
 • Büşra Dere
  Büşra Dere
  Belirtmemiş
 • Vodavon
  Vodavon
  Belirtmemiş
 • Berke59
  Berke59
  Belirtmemiş
 • İrem
  iremugras123
  Kütahya
AÖF Test Çöz Uygulamamız
762.764 Soru
İNDİR - Şimdi Play Store'da.
Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı , Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunuzu ve anladığınızı kabul edersiniz.. Detay. ×