Nedir.Org
 • 1
3240
2
Okunma
69
Cevap
1
Soru :

İnstagram daha sonra tekrar dene topluluğumuzu korumak için

instagram daha sonra tekrar dene topluluğumuzu korumak için sorusunun cevabı nedir?
Durum: Çözüldü
Tarih: 1 hf. önce
0 kişi takip ediyor

Verilmiş Cevaplar


172021-01-15 10:15:53 #
Cevap :

Bu konumuzda instagram da yaşanan bazı sorun, hatalardan biri olan “İşlem Engellendi” uyarı mesajı ve bununla ilgili çözüm yollarını sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

“Bu işlem engellendi. Lütfen daha sonra tekrar dene. Topluluğumuzu korumak için bazı içerikleri ve işlemleri kısıtlıyoruz. Hata yaptığımızı düşünüyorsanız bize bildirim.”

İnstagram akışta herhangi bir fotoğraf, resmi beğenmek için beğeniye çift bastığınız da karşınıza yukarıdaki uyarı mesajını her an alabilirsiniz. Bu uyarı mesajı genelde son zamanda instagramda fazla beğeni yaptıysanız arka arkaya Hesabınızda anormal bir hareketlilik olduğunu düşündüğü için sizin karşı tarafı beğenmenizi engelleyici bir uyarı mesajı olarak “Bu işlem engellendi” penceresini her beğenide karşınıza getirecektir.

 İnstagram daha sonra tekrar dene topluluğumuzu korumak için

İşlem engellendi sorunu nasıl çözülür? Bu uyarı mesajı bazen hiçbir şey yapmadan da karşınıza her an çıktığı da olmuştur.

Bu işlem Engellendi Hatası

İlk önce böyle bir sorunla karşı karşıya kaldıysanız ve instagram akışında paylaşımları beğenemiyor ve hata alıyorsanız “Sorun Bildir” butonu ile bir düzeltme isteyebilirsiniz. Bu işlem için arka arkaya değil de 5 ile 10 dakika arayla iki kere sorun bildir yaparak hatanın giderilmesini isteyin.

Eğer sorun hala devam ediyorsa birkaç saat beklemeniz gerekecektir. Sorun bu şekilde düzelir fakat instagram limitleri, instagram sınırlamalarını mutlaka uymanız gerekecektir. Bu kurallara uymadığınız sürece “Bu işlem engellendi” uyarı mesajlarını sık sık alırsınız ve hesaplarınızın askıya alınmaya kadar gidebileceğini söyleyelim.

İnstagram limit kuralları konusunu inceleyerek, belli zamanlarda ne kadar takip, beğeni, takip bırakma konularını inceleyerek doğabilecek sorunların önüne geçmiş olacaksınız.

İnstagram limit kuralları

İnstagram kullanıcılarını takip edebilir ve takipçiniz olabilir ve bunların bir limiti vardır. instagram takip limiti ne kadardır? sizi kaç kişi takip edebilir bunlar ile ilgili olarak bilgi vermek gerekirse;

İnstagramda takip etme limiti en fazla maximum 7500 kişidir. Daha fazla takip etmeye çalıştığınızda hata ile karşılaşır ve size daha fazla kişi takip edemezsiniz ikazı vermektedir.

Bunun belli başlı sebebi spam hesapları önlemek amaçlı bir güvenlik ilkesidir.  Ayrıca takip etme için periyodik bir zaman sıralaması mevcuttur. 1 saat de en fazla 160 kişiyi takip edebilirsiniz.

Bir saat içerisinde ise beğeni limiti 300 kişidir , yani bir  saat zaman diliminde 350 resim beğene biliyorsunuz. Fazla bir beğeni olduğumu akresif hesap olarak spam olarak düzebilir.

Hashtag etiket limiti olarak 30 tane ekleyebiliyorsunuz. yani bir resim altında bu resmin daha çok görünmesi için eklediğiniz #istanbul #like gibi etiket sayısıdır. Paylaşımla ilgili olarak bir limit yoktur istediğiniz kadar resim paylaşabilirsiniz.

İnstagram yorum limiti ise bir saat de 200 yorum yapabilirsiniz , bir yorum uzunluğu 2200 karakter uzunluğunda olabilir.

Kullanıcı adı maxsimum 30 karakter girebilirsiniz.

Profil Bio limiti 150 karakter girebilirsiniz.

0 kişi beğendi


Cevap Yaz


×
Seç Değiştir×
Seç Değiştir

×
Örnek 1 : https://www.youtube.com/watch?v=0zuBFyfQ3Qc
Örnek 2 : https://vimeo.com/8802569

01 | Deneme Yazısı Örnekleri

Bkz : Deneme Nedir ?Deneme Örneği 1
Yalnız yaşamanın bir tek amacı vardır sanıyorum; o da daha başıboş, daha rahat yaşamak. Fakat her zaman, buna hangi yoldan varacağımızı pek bilmiyoruz. Çok kez insan dünya işlerini bıraktığını sanır; oysaki bu işlerin yolunu değiştirmekten başka bir şey yapmamıştır. Bir aileyi yönetmek bir devleti yönetmekten hiç de kolay değildir. Ruh nerde bunalırsa bunalsın, hep aynı ruhtur; ev işlerinin az önemli olmaları, daha az yorucu olmalarını gerektirmez. Bundan başka, saraydan ve pazardan el çekmekle.. - Yazıya Git..

02 | Deneme

Deneme; bir yazarın,herhangi bir konu üzerinde,özel görüş ve düşüncelerini hiçbir iddiaya yer vermeden,kesin yargılara varmadan anlattığı yazı türüdür.

Deneme tür ve üslup olarak pek çok türe yaklaşır. Bu yüzden de yazılması en zor olan türlerdendir. Belki de adı bu yüzden denemedir. Deneme yazarken paylaşımcı ve samimi bir üslup kul1anırken sohbete, düşünmemizi ortaya koyarken fıkraya, duygularımızı ortaya koyarken eleştiriye yaklaşma riski her zaman vardır.

Bu türün en büyük ustası Montaigne kitabının.. - Yazıya Git..

03 | Denemenin Özellikleri

1. Denemenin konusunda herhangi bir sınırlama yoktur.2. Genellikle edebiyat, sanat, bilim ve felsefe konularında yazılır.3. Yazarın ele aldığı konuyu iyice kavramış olması ve derinliğine işlemesi gerekir.4. Deneme niteliğinde yazılmış hikaye ve roman türleri de vardır.5. Öğretici metinlerdir.6. Denemede konu özgürce seçilir.7. İnsanı ve toplumu ilgilendiren her şey (yaşam, ölüm, aşk, felsefe, din, ahlak, töre, siyaset, bilim vb.) denemenin konusu olabilir.8. Deneme yazarı kendisiyle konuşur gibi yazar.9. Yazar dili doğru ve güzel kullanır.10. Düşünce.. - Yazıya Git..

04 | Denence

Denence, yeni gözlenen bir olgu veya olayın ya da karşılaşılan bir problemin, daha önceki bilgi ve deneyimlere dayalı olarak önerilmiş, ancak doğruluğu henüz sınanmamış bir ifadesidir. Bir başka deyişle denenceler, denenmeye ve doğru ya da yanlışlığı kanıtlanmaya muhtaç genelleme veya önermelerdir. Denenceler, doğrudan ya da dolaylı gözlem yoluyla elde edilen veriler çözümlenerek sınanır. Verilerin çözümlenmesi sonucunda denence kabul ya da red edilir.Kaynak: Yrd. Doç. Dr. Berna GÜCÜM, Editör: Prof. Dr. Şefik YAŞAR, “Fen Bilgisinin İçeriği”,.. - Yazıya Git..

05 | Deneme Örnekleri

Deneme Örneği 1 Yalnız yaşamanın bir tek amacı vardır sanıyorum; o da daha başıboş, daha rahat yaşamak. Fakat her zaman, buna hangi yoldan varacağımızı pek bilmiyoruz. Çok kez insan dünya işlerini bıraktığını sanır; oysaki bu işlerin yolunu değiştirmekten başka bir şey yapmamıştır. Bir aileyi yönetmek bir devleti yönetmekten hiç de kolay değildir. Ruh nerde bunalırsa bunalsın, hep aynı ruhtur; ev işlerinin az önemli olmaları, daha az yorucu olmalarını gerektirmez. Bundan başka, saraydan ve pazardan el çekmekle hayatımızın baş kaygılarından.. - Yazıya Git..

06 | Sonradan kazanılan roller nelerdir

Sonradan kazanılan roller nelerdir - Soruya Git..

07 | Sonradan Kazanılan Roller

Sonradan kazanılan roller nelerdir ? - Soruya Git..

08 | Sonradan görmenin eş anlamlısı nedir

Sonradan görmenin eş anlamlısı nedir - Soruya Git..

09 | Deneme ile fıkra arasındaki benzerlikler

Deneme fıkra arasındaki benzerlikler - Soruya Git..

10 | Sonradan Kazanılan Türkiye Cumhuriyeti Toprağı?

Sonradan Kazanılan Türkiye Cumhuriyeti Toprağı Neresidir? - Soruya Git..
Geri
Geçmiş
Soru Sor
Arama
Menü
Kapat
Hareket Dökümü
Online Üyeler
 • mehmet sahin Okuyucu
  mehmet sahin Okuyucu
  Belirtmemiş
 • tugcecomuk
  tugcecomuk
  Belirtmemiş
 • Yasemin Sultana
  Yasemin Sultana
  Belirtmemiş
 • muzur06
  muzur06
  Belirtmemiş
 • Berke59
  Berke59
  Belirtmemiş
 • esoes
  esoes
  Belirtmemiş
 • Büşra Dere
  Büşra Dere
  Belirtmemiş
 • Deniz mavi
  Deniz mavi
  Belirtmemiş
 • İrem
  iremugras123
  Kütahya
Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı , Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunuzu ve anladığınızı kabul edersiniz.. Detay. ×