Nedir.Org
Soru Tara Cevapla Giriş


Cevap Ara?

14.756.348 den fazla soru içinde arama yap.

Sorunu Tarat
Kitaptan resmini çek hemen cevaplansın.

İşyerinde çalışanlara sağlanan her türlü hak

Bulmacada "bir iş yerinde işçilere sağlanan hukuk, sosyal ve mali her tür hak" sorusu cevabı

Bu soruya 3 cevap yazıldı. Cevap İçin Alta Doğru İlerleyin.
  Şikayet Et Bu soruya 0 yorum yazıldı.

  İşte Cevaplar


  Zeus

  • 2024-06-13 15:10:41

  Cevap :
  Bulmacada 'İşyerinde çalışanlara sağlanan her türlü hak' nedir sorusunun cevabı:
  Kare ve çengel bulmacada sorulan 'İşyerinde çalışanlara sağlanan her türlü hak' sorusunun yanıtı 7 harflidir ve cevaba ise KAZANIM yazabilirsiniz.  Diğer cevaplar:
  KAZANIM kelimesinin eş anlamlıları..
  1. Eğer bulmaca cevabınızdaki boşluk 7 harfli ise cevaba Avantaj yazabilirsiniz.

  Diğer Cevaplara Gözat
  Cevap Yaz Arama Yap

  Tugcedogus

  • 2024-06-13 15:10:41

  Cevap :
  Bulmacada 'İşyerinde çalışanlara sağlanan her türlü hak' sorusunun cevabı olan 'KAZANIM' kelimesinin sözlükte eş anlamı nedir:
  1. Eğer bulmaca cevabınızdaki boşluk 7 harfli ise cevaba Avantaj yazabilirsiniz.
  Cevap Yaz Arama Yap

  Tugcedogus

  • 2024-06-13 15:10:41

  Cevap :
  Sözlükte KAZANIM Nedir:
  Kazanmak işi
  Cümle 1: Ramazanın bu alışkanlıklardan bir çırpıda arınması düşünülebilir mi? - N. Cumalı
  Cevap Yaz Arama Yap

  Kolay Bulmaca Cevabı Bulma Robotu

  Cevap Yaz

  Bilgilendirme: Bulmaca sözlüğümüzde Haberturk, Hürriyet, Sözcü ve Posta gazetesinin günlük kare ve çengel bulmacalarının cevapları ve Bulmacahane, CodyCross, Words Of Wonders Guru, WOW Guru gibi bulmaca oyunlarının cevapları yayınlanmaktadır. Ayrıca diğer gazete bulmaca cevapları, bulmaca kitabı, çapraz, karışık bulmaca cevaplarınıda sözlüğümüzde bulabilirsiniz. Bulmaca sözlüğümüzden arama yaparak bulmaca sorunuzdaki cevabı kolayca bulabilirsiniz. Eğer cevap henüz sitemize eklenmemiş ise soru sor butonuna tıklayarak hemen cevap verilmesini sağlayabilirsiniz.

  Yakın zamanda para ödüllü online bulmaca çözebileceğiniz bulmaca servisimiz yayına alınacaktır. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak en iyi bulmaca çözenler listelerimiz olacak.

  Sözlüğümüzde cevabını bulabileceğiniz bulmaca çeşitleri: CodyCross bulmaca soruları, çengel bulmaca, kare bulmaca, sudoku bulmaca, rakam bulmaca, kelime şifre bulmaca, altıgen çengel bulmaca, halka bulmaca, sözcük avı, yapboz bulmaca, labirent bulmaca, mozaik bulmaca, resimli kelime bulmaca, 7 farkı bulun, lekare bulmaca ve kim milyoner olmak ister soruları ve cevapları.

  Ayrıca bulmaca cevapları sözlüğümüzde aradığınız kelimenin eş anlamı, mecazen ve mecaz anlamları, eski dildeki karşılıkları, osmanlıca karşılıklarıi, zıt anlamlarını bulabilirsiniz.

  Unutmayın bulmaca çözmek zekanızı geliştirdiği gibi çağımızın en kötü hastalıklarından biri olan alzheimer içinde doktorlar tarafından en önerilen çözümlerden biridir. Şimdiden güzel, sağlıklı günler dileriz..  Başarılı

  İşleminiz başarıyla kaydedilmiştir.