Nedir.Org
 • 1
3240
10
Okunma
4
Cevap
1
Soru :

Sabuklanma bulmaca

Bulmacada Sabuklanma sorusunun 7 harfli cevabı nedir?
Bölüm: Bulmaca
Durum: Çözüldü
Tarih: 3 hf. önce
0 kişi takip ediyor

Verilmiş Cevaplar


152020-09-27 22:14:02 #
Cevap :
Bulmacada 'Sabuklanma' nedir sorusunun cevabı:
Kare ve çengel bulmacada sorulan 'Sabuklanma' sorusunun yanıtı 7 harflidir ve cevaba ise Hezeyan yazabilirsiniz.


Diğer cevaplar:
Hezeyan kelimesinin eş anlamlıları..
 1. Eğer bulmaca cevabınızdaki boşluk 10 harfli ise cevaba Sabuklanma yazabilirsiniz.
Sözlükte Hezeyan Nedir:
Hezeyan TDK ya göre saçmalama, sayıklama sabuklama. Hezeyana delüzyon veya sanrıda diyebiliriz. Belli bir toplum ve çağ içinde gerçeğe uymayan düşünceyi tanımlamak için kullanılan bir terimdir. Psikiyatride ise daha net bir biçimde bir inancın patolojik olduğunu vurgulayan bir terimdir.
 
Delüzyonlar genel olarak nörolojik veya zihinsel hastalık durumunda ortaya çıksalar da belirli bir hastalıkla ilişkilendirilememiştirler. Gerek fiziksel gerek zihinsel birçok patolojik durumda ortaya çıkabildikleri bilinmektedir. Bununla birlikte, psikotik bozukluklarda, özellikle de şizofrenide, teşhis açısından çok önemlidirler.
 

Sanrı Nedir

Gerçekte olmayanı, zihnin yarattığı algısal yanılgıyla uyaranı var olarak algılamaktır. Her kişinin sanrısı farklı olur. Genellikle akıl hastalarında ve ateşli hastalıklarda görülür.

İlgili bulmaca soruları:
 1. sabuklanma
 2. sabuklanma da denilen ruh bozukluğu
 3. sabuklanma nedir
 4. sabuklama ne demek tdk
 5. sabuklamak ne demek
0 kişi beğendi

Cevap Yaz


×
Seç Değiştir×
Seç Değiştir

×
Örnek 1 : https://www.youtube.com/watch?v=0zuBFyfQ3Qc
Örnek 2 : https://vimeo.com/8802569Bilgilendirme: Bulmaca sözlüğümüzde Haberturk, Hürriyet, Sözcü ve Posta gazetesinin günlük kare ve çengel bulmacalarının cevapları ve Bulmacahane, CodyCross gibi bulmaca oyunlarının cevapları yayınlanmaktadır. Ayrıca diğer gazete bulmaca cevapları, bulmaca kitabı, çapraz, karışık bulmaca cevaplarınıda sözlüğümüzde bulabilirsiniz. Bulmaca sözlüğümüzden arama yaparak bulmaca sorunuzdaki cevabı kolayca bulabilirsiniz. Eğer cevap henüz sitemize eklenmemiş ise soru sor butonuna tıklayarak hemen cevap verilmesini sağlayabilirsiniz.

Yakın zamanda para ödüllü online bulmaca çözebileceğiniz bulmaca servisimiz yayına alınacaktır. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak en iyi bulmaca çözenler listelerimiz olacak.

Sözlüğümüzde cevabını bulabileceğiniz bulmaca çeşitleri: CodyCross bulmaca soruları, çengel bulmaca, kare bulmaca, sudoku bulmaca, rakam bulmaca, kelime şifre bulmaca, altıgen çengel bulmaca, halka bulmaca, sözcük avı, yapboz bulmaca, labirent bulmaca, mozaik bulmaca, resimli kelime bulmaca, 7 farkı bulun, lekare bulmaca ve kim milyoner olmak ister soruları ve cevapları.

Ayrıca bulmaca cevapları sözlüğümüzde aradığınız kelimenin eş anlamı, mecazen ve mecaz anlamları, eski dildeki karşılıkları, osmanlıca karşılıklarıi, zıt anlamlarını bulabilirsiniz.

Unutmayın bulmaca çözmek zekanızı geliştirdiği gibi çağımızın en kötü hastalıklarından biri olan alzheimer içinde doktorlar tarafından en önerilen çözümlerden biridir. Şimdiden güzel, sağlıklı günler dileriz..

Soru Sor Cevapsız Sorular Bulmaca Sözlüğü
Benzer Sorular
İlgili Aramalar
 1. sabuklanma da denilen ruh bozukluğu
 2. sabuklanma nedir
 3. sabuklama ne demek tdk
 4. sabuklamak ne demek
Günün Bulmaca CevaplarıGeri
Geçmiş
Soru Sor
Arama
Menü
Kapat
Hareket Dökümü
Online Üyeler
 • Hsynnn
  Hsynnn
  Belirtmemiş
 • İrem
  iremugras123
  Kütahya