Nedir.Org
Soru Tara Cevapla Giriş


Cevap Ara?

14.756.348 den fazla soru içinde arama yap.

Sorunu Tarat
Kitaptan resmini çek hemen cevaplansın.

Sebze, tahıl ve et ile yapılan içecek

Sebze tahıl ve et ile yapılan içecek sorusunun cevabı için bana yardımcı olur musunuz?

Bu soruya 1 cevap yazıldı. Cevap İçin Alta Doğru İlerleyin.
  Şikayet Et Bu soruya 0 yorum yazıldı.

  İşte Cevaplar


  Zeus

  • 2023-09-08 11:01:00

  Cevap : Sebze, tahıl ve et ile yapılan içecek çorbadır. Çorba, su, et, sebze, tahıl ve baharat gibi malzemelerden yapılır. Çorbalar, sıcak ve soğuk olarak servis edilebilir.

  Sebze, tahıl ve et ile yapılan bazı çorbalar şunlardır:

  1. Ezogelin çorbası: Ezogelin çorbası, bulgur, nohut, domates, biber, soğan ve çeşitli baharatlardan yapılır.
  2. Mercimek çorbası: Mercimek çorbası, mercimek, soğan, sarımsak, domates ve çeşitli baharatlardan yapılır.
  3. Tarhana çorbası: Tarhana çorbası, tarhana, yoğurt, domates, soğan, sarımsak ve çeşitli baharatlardan yapılır.
  4. Yayla çorbası: Yayla çorbası, yoğurt, un, tereyağı, yumurta, nane ve çeşitli baharatlardan yapılır.
  5. Sebze çorbası: Sebze çorbası, çeşitli sebzeler, su ve çeşitli baharatlardan yapılır.
  Çorbalar, besleyici ve sağlıklı bir yemektir. Çorbalar, vitamin, mineral, protein ve lif açısından zengindir. Çorbalar, özellikle soğuk kış günlerinde sıcak bir içecek olarak tüketilebilir.
  Diğer Cevaplara Gözat
  Cevap Yaz Arama Yap

  Kolay Bulmaca Cevabı Bulma Robotu

  Cevap Yaz

  Bilgilendirme: Bulmaca sözlüğümüzde Haberturk, Hürriyet, Sözcü ve Posta gazetesinin günlük kare ve çengel bulmacalarının cevapları ve Bulmacahane, CodyCross, Words Of Wonders Guru, WOW Guru gibi bulmaca oyunlarının cevapları yayınlanmaktadır. Ayrıca diğer gazete bulmaca cevapları, bulmaca kitabı, çapraz, karışık bulmaca cevaplarınıda sözlüğümüzde bulabilirsiniz. Bulmaca sözlüğümüzden arama yaparak bulmaca sorunuzdaki cevabı kolayca bulabilirsiniz. Eğer cevap henüz sitemize eklenmemiş ise soru sor butonuna tıklayarak hemen cevap verilmesini sağlayabilirsiniz.

  Yakın zamanda para ödüllü online bulmaca çözebileceğiniz bulmaca servisimiz yayına alınacaktır. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak en iyi bulmaca çözenler listelerimiz olacak.

  Sözlüğümüzde cevabını bulabileceğiniz bulmaca çeşitleri: CodyCross bulmaca soruları, çengel bulmaca, kare bulmaca, sudoku bulmaca, rakam bulmaca, kelime şifre bulmaca, altıgen çengel bulmaca, halka bulmaca, sözcük avı, yapboz bulmaca, labirent bulmaca, mozaik bulmaca, resimli kelime bulmaca, 7 farkı bulun, lekare bulmaca ve kim milyoner olmak ister soruları ve cevapları.

  Ayrıca bulmaca cevapları sözlüğümüzde aradığınız kelimenin eş anlamı, mecazen ve mecaz anlamları, eski dildeki karşılıkları, osmanlıca karşılıklarıi, zıt anlamlarını bulabilirsiniz.

  Unutmayın bulmaca çözmek zekanızı geliştirdiği gibi çağımızın en kötü hastalıklarından biri olan alzheimer içinde doktorlar tarafından en önerilen çözümlerden biridir. Şimdiden güzel, sağlıklı günler dileriz..  Başarılı

  İşleminiz başarıyla kaydedilmiştir.