Nedir.Org
 • 1
3240
10
Okunma
3
Cevap
1
Soru :

Süs

Bulmacada Süs sorusunun cevabı nedir?

Bölüm: Bulmaca
Durum: Çözüldü
Tarih: 1 ay önce
0 kişi takip ediyor

Kolay Bulmaca Cevabı Bulma Robotu

Verilmiş Cevaplar


152021-01-22 21:36:01 #
Cevap :
Bulmacada 'Süs' nedir sorusunun cevabı:
Kare ve çengel bulmacada sorulan 'Süs' sorusunun yanıtı birden fazladır. Bu nedenle bulmacanızdaki boşluk sayısına ve harf dizilişine göre aşağıdaki cevaplarımızdan birini seçmelisiniz.


İşte cevaplar:
 1. Eğer bulmaca cevabınızdaki boşluk 9 harfli ise cevaba BAYRAMLIK yazabilirsiniz.
 2. Eğer bulmaca cevabınızdaki boşluk 6 harfli ise cevaba ZİBRİZ yazabilirsiniz.
Diğer Cevaplar:
  Sözlükte BAYRAMLIK Nedir:
  Bayramda kullanılan, bayrama özgü olan
  "Cümle 1: Çok sıcak bir yaz gecesiydi. - Y. K. Karaosmanoğlu Cümle 2: Yaza çıkardık danayı beğenmez oldu anayı. - Atasözü"
  İlgili bulmaca soruları:
  1. süs köpeği
  2. süs köpekleri
  3. süspansiyon nedir
  4. süspansiyon
  5. süslü
  6. süs eşyaları
  7. süs köpeği cinsleri
  8. süs balıkları
  9. süsler soba
  10. süsleme glazürü
  0 kişi beğendi  Cevap Yaz


  ×
  Seç Değiştir  ×
  Seç Değiştir

  ×
  Örnek 1 : https://www.youtube.com/watch?v=0zuBFyfQ3Qc
  Örnek 2 : https://vimeo.com/8802569  Bilgilendirme: Bulmaca sözlüğümüzde Haberturk, Hürriyet, Sözcü ve Posta gazetesinin günlük kare ve çengel bulmacalarının cevapları ve Bulmacahane, CodyCross gibi bulmaca oyunlarının cevapları yayınlanmaktadır. Ayrıca diğer gazete bulmaca cevapları, bulmaca kitabı, çapraz, karışık bulmaca cevaplarınıda sözlüğümüzde bulabilirsiniz. Bulmaca sözlüğümüzden arama yaparak bulmaca sorunuzdaki cevabı kolayca bulabilirsiniz. Eğer cevap henüz sitemize eklenmemiş ise soru sor butonuna tıklayarak hemen cevap verilmesini sağlayabilirsiniz.

  Yakın zamanda para ödüllü online bulmaca çözebileceğiniz bulmaca servisimiz yayına alınacaktır. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak en iyi bulmaca çözenler listelerimiz olacak.

  Sözlüğümüzde cevabını bulabileceğiniz bulmaca çeşitleri: CodyCross bulmaca soruları, çengel bulmaca, kare bulmaca, sudoku bulmaca, rakam bulmaca, kelime şifre bulmaca, altıgen çengel bulmaca, halka bulmaca, sözcük avı, yapboz bulmaca, labirent bulmaca, mozaik bulmaca, resimli kelime bulmaca, 7 farkı bulun, lekare bulmaca ve kim milyoner olmak ister soruları ve cevapları.

  Ayrıca bulmaca cevapları sözlüğümüzde aradığınız kelimenin eş anlamı, mecazen ve mecaz anlamları, eski dildeki karşılıkları, osmanlıca karşılıklarıi, zıt anlamlarını bulabilirsiniz.

  Unutmayın bulmaca çözmek zekanızı geliştirdiği gibi çağımızın en kötü hastalıklarından biri olan alzheimer içinde doktorlar tarafından en önerilen çözümlerden biridir. Şimdiden güzel, sağlıklı günler dileriz..
  01 | Süspansiyon

  Süspansiyon Nedir ? (kimya)- Herhangi bir sıvı içerisinde katı maddenin çözünmeden asılı olarak kalmasıdır. Yani bir fazın diğer fazın içerisinde dağılmasıyla elde edilen karışımdır.- Süspansiyon kimyada katı-sıvı heterojen karışımlara verilen addır.- Bir sıvıda çözünmeyen katının heterojen olarak dağılmış şeklidir. Su–kum karışımı, su–tebeşir tozu karışımı gibi.Süspansiyon Polimerizasyonu
  Bu polimerizasyon tekniği endüstiride büyük miktarlarda polimer üretiminde yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu polimerizasyonu sonucu.. - Yazıya Git..

  02 | Konsensüs

  Konsensüs (Özet) : Fikir birliği, uzlaşma, mutabakat.. Topluluğa dahil üyelerin birbirine karşı olan davranış şekilleri, sahip oldukları roller, sorumluluk ve görevleri konusunda bir anlaşmaya varmaları. Konsensus (Detay); İngilizce konsensus (consensus) sözü, fikir birliği, fikir mutabakatı; çoğunluğun fikri; uzlaşma gibi anlamlar taşımaktadır. son zamanlarda dilimizde, toplumun çeşitli kesimlerinin bir konuda aynı düşünceye ulaşması, aynı düşünceyi taşıması. anlamıyla yaygın olarak kullanılmaktadır. sözün bu anlamı için türkçede birçok.. - Yazıya Git..

  03 | Süslü nesrin ilk temsilcisi

  Süslü nesrin ilk temsilcisi: Sinan Paşa - Yazıya Git..

  04 | Pesüs

  pesüs: içinde yağ yakılan toprak kandil. - Yazıya Git..

  05 | Süspansiyon Karışım

  Katı taneciklerinin sıvı içerisinde asılı hâlde kalarak çözünmeden dağılması ile oluşan karışım türleridir. Süspansiyon karışımlar bir çözelti değildir. Çünkü karışımı oluşturan maddeler arasında herhangi bir fiziksel bağ yoktur, maddelerin molekül yapıları değişmez. Ayran, tebeşir tozu - su, talaş - su, naftalin tozu - su karışımı ve bazı öksürük şurupları örnek olarak verilebilir. - Yazıya Git..

  06 | Süspansiyona Örnekler

  Süspansiyona örnekler verin sınavdayım. - Soruya Git..

  07 | Geçmişten günümüze giyim, kuşam ve süslemelerdeki değişim...

  Geçmişten Günümüze giyim kuşam ve süslemeleri değişim nedir - Soruya Git..

  09 | İslam sanatında mimari yapılarda görülen geometrik bir taş süsleme çeşididir

  islam sanatında mimari yapılarda görülen geometrik bir taş süsleme çeşididir sorusunun cevabı nedir? - Soruya Git..

  10 | Süslenmek bulmaca

  Bulmacada Süslenmek sorusunun 8 harfli cevabı nedir? - Soruya Git..
  Arama
  Menü
  Kapat
  Hareket Dökümü
  Online Üyeler
  • Büşra Dere
   Büşra Dere
   Belirtmemiş
  • Vurgun30
   Vurgun30
   Belirtmemiş
  • miraç Sancar
   miraç Sancar
   Belirtmemiş
  • İrem
   iremugras123
   Kütahya
  Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı , Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunuzu ve anladığınızı kabul edersiniz.. Detay. ×