Nedir.Org
Soru Tara Cevapla Giriş


Cevap Ara?

14.756.348 den fazla soru içinde arama yap.

Sorunu Tarat
Kitaptan resmini çek hemen cevaplansın.

Teramisin krem ne için kullanılır?

Kullanan var mı?

Bu soruya 3 cevap yazıldı. Cevap İçin Alta Doğru İlerleyin.
  Şikayet Et Bu soruya 0 yorum yazıldı.

  İşte Cevaplar


  Zeus

  • 2023-01-19 16:14:28

  Cevap : Teramisin, antifungal bir ajan olarak kullanılan bir ilaçtır. Genellikle cildi ve tırnakları etkileyen mantar enfeksiyonlarını tedavi etmek için kullanılır. Teramisin krem, tırnak mantarı, jock itch (inguinal kandidozis), veya ağız boşluğunda oluşan mantar enfeksiyonları gibi cilt mantarı enfeksiyonlarını tedavi etmek için kullanılır. Teramisin krem, doktor tarafından reçete edilir ve genellikle 2-4 hafta boyunca kullanılır. Bu ilacı kullanmadan önce doktorunuzla konuşun ve ilaç kullanım talimatlarını dikkatli bir şekilde izleyin.
  Diğer Cevaplara Gözat
  Cevap Yaz Arama Yap

  foodengineer

  • 2023-01-29 23:41:16

  Cevap : Teramisin krem ne için kullanılır? sorusunun cevabı;

  Hamileyken doktorum bana reçete etmişti şiddetliolarak mantar hastalığım varmış vajinal bölgemde bir iki hafta kullandım geçti ilaçtan önce çok fazla kaşıntım ve akıntım da vardı hatta doktorum bir de vajinal yoldan kullanılan fitil vermişti. Sizde doktorunuz reçete etmeden kullanmayın.
  Cevap Yaz Arama Yap

  HNDPK

  • 2023-01-30 22:35:25

  Cevap : Teramisin krem antibiyotik içerikli bir mantar kremidir. Pişik, yara, hafif yanıklarda cilt üzerinde bölgesel olarak ince bir tabaka halinde sürülerek uygulanır. İlk kullanımda bile etkisini gösteren bir kremdir. Gebelikte ve emziren annelerin doktora danışmadan kullanmaması gerekir.
  Cevap Yaz Arama Yap

  Cevap Yaz
  Başarılı

  İşleminiz başarıyla kaydedilmiştir.