Nedir.Org
 • 1
3240
4
Okunma
5564
Cevap
1
Soru :

Zeytin yiyerek evleneceğin kişiyi rüyada görmek

zeytin yiyerek evleneceğin kişiyi rüyada görmek sorusunun cevabı nedir?

Bölüm: Soru Cevap
Durum: Çözüldü
Tarih: 1 ay önce
0 kişi takip ediyor

Verilmiş Cevaplar


162021-03-05 10:25:33 #
Cevap :

RÜYADA SİYAH ZEYTİN GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada siyah zeytin görmek, rüyayı gören kişinin zor zamanları geride bırakacağına, şansının ve bahtının açılacağına, kazancının çoğalacağına, sağlık bulacağına ve hayatı boyunca mutlu ve huzurlu olacağına delalet eder.

Rüyada siyah zeytin görmek, kimi rüya yorumcularına göre, bolluk, ilim, mülk ve rızık olarak yorumlanır. Rüyada siyah zeytin gören kişi, fakir ise zenginleşir, hasta ise sıhhat bulur, mal mülk alma hayali kuruyorsa ona sahip olur, öğrenci ise, eğitim hayatında başarıya ulaşır. Aynı zamanda rüyada siyah zeytin gören kişinin çocuğunun zeki olacağı şeklinde yorumlanır.

SİYAH ZEYTİN YEDİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada siyah zeytin yediğini görmek, rüya sahibinin hayatında yeni başlayacak dönemin çok kısmetli olacağı, bu dönem içinde çok hayırlı kararlara imza atacağı ve bu kararların kişinin geleceği için çok büyük önem taşıyacağı şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda rüyada siyah zeytin yediğini görmek kişinin çabalarının karşılığını alacağı anlamını taşır.

SİYAH ZEYTİN TOPLADIĞINI GÖRMEK

Rüyada siyah zeytin topladığını görmek, rüyayı gören kişinin emek verdiği alın teri döktüğü konularda çabalarının karşılığını alacağına ve insanlar içinde saygı ve itibar kazanacağına delalet eder.

0 kişi beğendi


Kaç gün alır?
Cevap Yaz


×
Seç Değiştir×
Seç Değiştir

×
Örnek 1 : https://www.youtube.com/watch?v=0zuBFyfQ3Qc
Örnek 2 : https://vimeo.com/8802569

AÖF Akademik Takvim

01 Mart 2021 Sınav Merkezi Değişikliği Bahar Dönemi Ara Sınavı (Son değişiklik tarihine kadar sınav merkezi değişikliği yapanlar, bahar dönemi ara sınavına yeni sınav merkezlerinde girebilir.)
10 - 11 Nisan 2021 Bahar Dönemi Ara Sınavı
19 Nisan 2021 Sınav Merkezi Değişikliği Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı (Son değişiklik tarihine kadar sınav merkezi değişikliği yapanlar, bahar dönemi dönem sonu sınavına yeni sınav merkezlerinde girebilir.)
29 - 30 Mayıs 2021 Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı
28 Haziran - 01 Temmuz 2021 Yaz Okulu Kayıt ve Ders Seçme
09 Temmuz 2021 Sınav Merkezi Değişikliği Yaz Okulu Sınavı (Son değişiklik tarihine kadar sınav merkezi değişikliği yapanlar, Yaz Okulu sınavına yeni sınav merkezlerinde girebilir.)
08 Ağustos 2021 Yaz Okulu Sınavı
Soru Cevap Bölümü Yeni Sorular

Geri
Geçmiş
Soru Sor
Arama
Menü
Kapat
Hareket Dökümü
Online Üyeler
 • Onur Polat
  Onur Polat
  Belirtmemiş
 • muzur06
  muzur06
  Belirtmemiş
 • Deniz mavi
  Deniz mavi
  Belirtmemiş
 • Büşra Dere
  Büşra Dere
  Belirtmemiş
 • Berke59
  Berke59
  Belirtmemiş
 • İrem
  iremugras123
  Kütahya
AÖF Test Çöz Uygulamamız
762.764 Soru
İNDİR - Şimdi Play Store'da.
Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı , Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunuzu ve anladığınızı kabul edersiniz.. Detay. ×