Nedir.Org
Soru Tara Cevapla Giriş


Cevap Ara?

14.756.348 den fazla soru içinde arama yap.

Sorunu Tarat
Kitaptan resmini çek hemen cevaplansın.

Bulmacada Gemi Barınağı

Bulmacada Gemi Barınağı sorusunun 5 harfli cevabı nedir?

Bu soruya 1 cevap yazıldı. Cevap İçin Alta Doğru İlerleyin.
Şikayet Et Bu soruya 16 yorum yazıldı.
1 yıl önce Z Tüm sorularınızın cevabı sitemizde mevcut lütfen arama kutusundan sorunuzu arayınız.. Bu sorunun cevabı ise sayfanın altında.
1 yıl önce K Umumi
1 yıl önce G Kanun
1 yıl önce O İnce
1 yıl önce K Oyayla süsleme
1 yıl önce K Kutup
1 yıl önce K Edebiyatla ilgili
1 yıl önce H Yolcu konak yeri
1 yıl önce Dağ tavuğı
2 yıl önce A Hoş koku

İşte Cevaplar


Zeus

  • 2020-05-22 05:42:01

Cevap :
Bulmacada 'Gemi Barınağı' nedir sorusunun cevabı:
Kare ve çengel bulmacada sorulan 'Gemi Barınağı' sorusunun yanıtı 5 harflidir ve cevaba ise LİMAN yazabilirsiniz.


Diğer cevaplar:
LİMAN kelimesinin eş anlamlıları..
  1. Eğer bulmaca cevabınızdaki boşluk 11 harfli ise cevaba Yolcu Salonu yazabilirsiniz.
Sözlükte LİMAN Nedir:
Gemilerin barınarak yük alıp boşaltmalarına, yolcu indirip bindirmelerine uygun kuruluşları olan doğal veya yapay sığınak:

Diğer Cevaplara Gözat
1 yıl önce P Dağ tavuğu
Cevap Yaz Arama Yap

Kolay Bulmaca Cevabı Bulma Robotu

Cevap Yaz

Bilgilendirme: Bulmaca sözlüğümüzde Haberturk, Hürriyet, Sözcü ve Posta gazetesinin günlük kare ve çengel bulmacalarının cevapları ve Bulmacahane, CodyCross, Words Of Wonders Guru, WOW Guru gibi bulmaca oyunlarının cevapları yayınlanmaktadır. Ayrıca diğer gazete bulmaca cevapları, bulmaca kitabı, çapraz, karışık bulmaca cevaplarınıda sözlüğümüzde bulabilirsiniz. Bulmaca sözlüğümüzden arama yaparak bulmaca sorunuzdaki cevabı kolayca bulabilirsiniz. Eğer cevap henüz sitemize eklenmemiş ise soru sor butonuna tıklayarak hemen cevap verilmesini sağlayabilirsiniz.

Yakın zamanda para ödüllü online bulmaca çözebileceğiniz bulmaca servisimiz yayına alınacaktır. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak en iyi bulmaca çözenler listelerimiz olacak.

Sözlüğümüzde cevabını bulabileceğiniz bulmaca çeşitleri: CodyCross bulmaca soruları, çengel bulmaca, kare bulmaca, sudoku bulmaca, rakam bulmaca, kelime şifre bulmaca, altıgen çengel bulmaca, halka bulmaca, sözcük avı, yapboz bulmaca, labirent bulmaca, mozaik bulmaca, resimli kelime bulmaca, 7 farkı bulun, lekare bulmaca ve kim milyoner olmak ister soruları ve cevapları.

Ayrıca bulmaca cevapları sözlüğümüzde aradığınız kelimenin eş anlamı, mecazen ve mecaz anlamları, eski dildeki karşılıkları, osmanlıca karşılıklarıi, zıt anlamlarını bulabilirsiniz.

Unutmayın bulmaca çözmek zekanızı geliştirdiği gibi çağımızın en kötü hastalıklarından biri olan alzheimer içinde doktorlar tarafından en önerilen çözümlerden biridir. Şimdiden güzel, sağlıklı günler dileriz..Başarılı

İşleminiz başarıyla kaydedilmiştir.