Nedir.Org
Soru Tara Cevapla Giriş


Cevap Ara?

14.756.348 den fazla soru içinde arama yap.

Sorunu Tarat
Kitaptan resmini çek hemen cevaplansın.

Tutunacak yer

Tutunacak yer sorusunun cevabı için bana yardımcı olur musunuz?

Bu soruya 3 cevap yazıldı. Cevap İçin Alta Doğru İlerleyin.
  Şikayet Et Bu soruya 0 yorum yazıldı.

  İşte Cevaplar


  Zeus

  • 2023-09-01 17:27:25

  Cevap :
  Bulmacada 'Tutunacak yer' nedir sorusunun cevabı:
  Kare ve çengel bulmacada sorulan 'Tutunacak yer' sorusunun yanıtı 7 harflidir ve cevaba ise TUTAMAÇ yazabilirsiniz.  Diğer cevaplar:
  TUTAMAÇ kelimesinin eş anlamlıları..
  1. Eğer bulmaca cevabınızdaki boşluk 7 harfli ise cevaba Tutamak yazabilirsiniz.
  İlgili bulmaca soruları:
  1. tutunacak yer arıyorum bulamıyorum
  2. tutunacak yer bulmaca
  3. ortada tutunacak yer bulamaz

  Diğer Cevaplara Gözat
  Cevap Yaz Arama Yap

  Tugcedogus

  • 2023-09-01 17:27:25

  Cevap : "Tutunacak yer" ifadesi, fiziksel veya manevi anlamda güvenilecek, destek alınabilecek bir yeri ifade eder. Fiziksel olarak, bir merdiven korkuluğu, bir balkon demir parmaklığı veya bir ağaç gibi bir şey tutunacak yer olabilir. Manevi olarak, bir inanç, bir ilişki veya bir amaç tutunacak yer olabilir.

  "Tutunacak yer" ifadesi, genellikle zor zamanlarda ihtiyaç duyulan bir şeyi ifade eder. Örneğin, bir kişi zor bir dönemden geçiyorsa, bir aile üyesinden veya arkadaşından destek almanın ona tutunacak bir yer sağlayabileceğini söyleyebiliriz. Ya da, bir kişi bir hedefe ulaşmaya çalışıyorsa, bu hedefe ulaşmak için kendisine tutunacak bir yer sağlayacağını söyleyebiliriz.

  "Tutunacak yer" ifadesi, hem olumlu hem de olumsuz anlamda kullanılabilir. Olumlu anlamda, bir kişinin güvenebileceği ve destek alabildiği bir yeri ifade eder. Olumsuz anlamda ise, bir kişinin bağımlı olduğu veya kendini hapsetmiş hissettiği bir yeri ifade edebilir.

  "Tutunacak yer" ifadesinin bazı örnekleri şunlardır:

  1. "Dağcılık yaparken, tutunacak bir yer bulmak çok önemlidir."
  2. "Bu zor zamanlarda, bana tutunacak bir yer vermen için teşekkür ederim."
  3. "O, hepimizin tutunacak bir yer bulabileceğimiz bir kişidir."
  4. "O, bağımlılıkları yüzünden tutunacak bir yer bulamıyor."
  Sonuç olarak, "tutunacak yer" ifadesi, fiziksel veya manevi anlamda güvenilecek, destek alınabilecek bir yeri ifade eder. Hem olumlu hem de olumsuz anlamda kullanılabilir.
  Cevap Yaz Arama Yap

  Tugcedogus

  • 2023-09-01 17:27:25

  Cevap :
  Sözlükte TUTAMAÇ Nedir:
  Bir şeyin tutulup çekilecek yeri.
  Cevap Yaz Arama Yap

  Kolay Bulmaca Cevabı Bulma Robotu

  Cevap Yaz

  Bilgilendirme: Bulmaca sözlüğümüzde Haberturk, Hürriyet, Sözcü ve Posta gazetesinin günlük kare ve çengel bulmacalarının cevapları ve Bulmacahane, CodyCross, Words Of Wonders Guru, WOW Guru gibi bulmaca oyunlarının cevapları yayınlanmaktadır. Ayrıca diğer gazete bulmaca cevapları, bulmaca kitabı, çapraz, karışık bulmaca cevaplarınıda sözlüğümüzde bulabilirsiniz. Bulmaca sözlüğümüzden arama yaparak bulmaca sorunuzdaki cevabı kolayca bulabilirsiniz. Eğer cevap henüz sitemize eklenmemiş ise soru sor butonuna tıklayarak hemen cevap verilmesini sağlayabilirsiniz.

  Yakın zamanda para ödüllü online bulmaca çözebileceğiniz bulmaca servisimiz yayına alınacaktır. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak en iyi bulmaca çözenler listelerimiz olacak.

  Sözlüğümüzde cevabını bulabileceğiniz bulmaca çeşitleri: CodyCross bulmaca soruları, çengel bulmaca, kare bulmaca, sudoku bulmaca, rakam bulmaca, kelime şifre bulmaca, altıgen çengel bulmaca, halka bulmaca, sözcük avı, yapboz bulmaca, labirent bulmaca, mozaik bulmaca, resimli kelime bulmaca, 7 farkı bulun, lekare bulmaca ve kim milyoner olmak ister soruları ve cevapları.

  Ayrıca bulmaca cevapları sözlüğümüzde aradığınız kelimenin eş anlamı, mecazen ve mecaz anlamları, eski dildeki karşılıkları, osmanlıca karşılıklarıi, zıt anlamlarını bulabilirsiniz.

  Unutmayın bulmaca çözmek zekanızı geliştirdiği gibi çağımızın en kötü hastalıklarından biri olan alzheimer içinde doktorlar tarafından en önerilen çözümlerden biridir. Şimdiden güzel, sağlıklı günler dileriz..  Başarılı

  İşleminiz başarıyla kaydedilmiştir.